Przejdź do głównej zawartości

Sesja plenerowa


Sesja plenerowa

W poniedziałek 23 maja 2011 roku w krakowskiej fabryce w Czyżynach zorganizowaliśmy sesję fotograficzną, przygotowaną przez pracowników Gabinetu kosmetycznego „Astarte” oraz Salonu fryzjerskiego „Astarte”. Modelami, głównymi bohaterami sesji, byli słuchacze naszej szkoły. Sesja plenerowa wymagała pełnego zaangażowania i profesjonalizmu ze strony całego sztabu osób: fryzurami zajmowali się Ewa Ciesielska, Karolina Kurek i Krystian Kowal, makijażami natomiast Agnieszka Marchwicka i Diana Koncewicz-Niepsuj. Realizacji sesji podjęli się Łukasz i Paweł Cięcielewscy.

Po przygotowaniu naszych modeli udaliśmy się do opuszczonej fabryki i rozpoczęliśmy zdjęcia. W tej specyficznej scenerii wystylizowani modele wyglądali zawodowo i wbrew naszym obawom rozluźnili się, bez wątpienia wykazując zdolnościami aktorskimi- dali z siebie wszystko.

Na pierwszy ogień poszła Mery- przyciągająca uwagę fantazyjną fryzurą z warkoczem i makijażem uwydatniającym oczy. Drugą modelką była Daria. Jej subtelną urodę podkreśliłyśmy delikatnym makijażem, całość dopełniona została romantycznymi lokami, dodającymi Darii jeszcze więcej uroku. Następnie przyszła pora na Kingę i Jakuba ubranych w kostiumy teatralne, które uzyskaliśmy dzięki życzliwości teatru „Bagatela”. Ostra fryzura i makijaż Kingi były wspaniałym uzupełnieniem grzecznie uczesanego Kuby, wystrojonego we frak.

Po przejściu do innej części opuszczonej fabryki kontynuowaliśmy sesję. Nowe stroje, nowe pozy, nowe zdjęcia. Tu z kolei pierwsza była Marta- jej włosy upięte z odrobiną szaleństwa i mocno zaakcentowane oczy, zdecydowanie przykuwały uwagę fotografów. Następną osobą byłą Patka, ze względu na fryzurę żartobliwie nazwana przez nas „Afro”. Z tej stylizacji jesteśmy szczególnie dumni, ponieważ Patka w rzeczywistości ma długie, proste włosy. Dodatkowo fioletowe pumpy i pomarańczowy top stworzyły prawdziwy klimat funky.

Na koniec Dominika- tym razem całkowicie zmieniamy nastrój. Modelka przeobraża się w wyemancypowaną kobietę z lat 20-stych XX w.- wyrazisty makijaż, zapalony papieros, długa czerwona suknia, czarne boa i krótka fryzurka z falami idealnie oddały charakter epoki.

Sesję zakończyliśmy około 20-stej. Mając w oczach błysk lamp, trzask migawek w uszach i całą serię fantastycznych zdjęć, zmęczeni ale szczęśliwi, wróciliśmy do domów ;)

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTOGRAFII Z SESJI ZDJĘCIOWEJ W ZAKŁADCE ---ZDJĘCIA --- ORAZ W SIEDZIBIE SZKOŁY PRZY UL. SZLAK 32/1

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Darmowa szkoła dla obcokrajowców

Darmowa szkoła dla obcokrajowców Gloker to międzynarodowa szkoła policealna. Mamy uczniów z całego świata – w semestrze wiosenno-letnim uczą się u nas osoby pochodzące z Maroko, Nigerii, Turcji oraz bliżsi sąsiedzi z Ukrainy, Białorusi i Rosji. Kształcimy tylko w języku polskim, ale specjalnie dla naszych uczniów mamy bezpłatne lekcje polskiego i uczymy słownictwa zawodowego. Polska wiza studencka Obcokrajowcy chcący uczyć się w Polsce muszą przede wszystkim wystąpić o długoterminową polską wizę studencką. Jest ona wydawana na okres od 91 do 365 dni. Co kolejno należy zrobić żeby uczyć się w Polsce i dostać wizę Tylko dwa kroki dzielą Was od nauki w Gloker
1. Zapisać się do szkoły Nie wystarczy rezerwacja miejsca przez internet. Trzeba w sekretariacie złożyć komplet dokumentów- można je także wysłać pocztą - można wypełnić i poprosić znajomego o dostarczenie - znajomy może wypełnić w imieniu ucznia jeśli posiada upoważnienie notarialne (jeżeli jest ono wystawione za granicą musi …

Jak skorzystać z dofinansowania i uczyć się za 50zł miesięcznie?

Powoli koniec rekrutacji - sprawdź jak się zapisać
Jak skorzystać z dofinansowania na naukę w szkole policealnej Gloker? Dzięki dofinansowaniu obniżamy czesne do zaledwie 50zł za miesiąc. Rekrutacja do 15 września.

Jak skorzystać z dofinansowania? 
Zapisz się na drugi kierunek bezpłatny, a kierunek płatny wyniesie Cię jedynie 50zł miesięcznie. Tym sposobem możesz uczyć się na aż dwóch kierunkach za tak niewielką kwotę!

Jak pogodzić naukę na dwóch kierunkach?
U  nas bez problemu połączysz naukę na dwóch kierunkach. Zjazdy na kierunkach zaocznych bezpłatnych nie pokrywają się ze zjazdami na kierunkach zaocznych dofinansowanych. Zajęcia odbywają się naprzemiennie (nie dotyczy to kierunków w trybie weekendowym - zajęcia w każdy weekend). Możesz też wybrać tryb dzienny + tryb zaoczny. W sekretariacie dowiesz się więcej na temat trybów nauczania na poszczególnych kierunkach - zadzwoń.

Na jakie kierunki bezpłatne jeszcze rekrutujemy?  
Technik masażysta z fizjoterapią
Opiekun medyczny
Terapia zajęcio…

We wrześniu nadal rekrutujemy!

Nie wybraliście jeszcze kierunku?
Nic straconego - w Gloker przyjmujemy zapisy do 5 września na wszystkie kierunki (szczególnie te bezpłatne w szkole policealnej), a do 15 września na kierunki, na które będą jeszcze miejsca. Liczy się kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc ograniczona. Niektóre z naszych kierunków są całkowicie bezpłatne, a pozostałe są dofinansowane - możecie skorzystać z promocji i uczyć się na nich za jedyne 50zł miesięcznie.

Na jakie kierunki przyjmujemy jeszcze zapisy?
Technik masażysta z fizjoterapią Fizjoterapia   Opiekun medyczny
Terapia zajęciowa
Technik usług kosmetycznych  Stylizacja i wizaż   Technik rachunkowości
Technik informatyk (z programowaniem) Technik fotografii i multimediów  Fotograf 
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektant grafiki i multimediów Florysta
Dekorator wnętrz
Bio dietetyka  Kucharz Technik żywienia i usług gastronomicznych  Cukiernik Technik technologii żywności  Fryzjer  Technik usług fryzjerskich

Jakie dokumenty są potrzebne?
- oryginał świadect…