Przejdź do głównej zawartości

Informacje organizacyjne:

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

1. Opłaty za indeks i legitymację* należy dokonać najpóźniej do 30.10.2011r.
2. Przed rozpoczęciem sesji egzaminacyjnej należy wykupić w sekretariacie szkoły kartę egzaminacyjną.
3. Warunkiem przystąpienia do sesji egzaminacyjnej, jak i otrzymania karty egzaminacyjnej jest uregulowanie czesnego.
4. Dnia 26 stycznia 2012r. odbędzie się Rada Pedagogiczna zatwierdzająca promocję na kolejny semestr - do tego dnia należy zaliczyć wszystkie przedmioty obowiązujące w danym semestrze.
5. Termin składania wniosków o stypendium naukowe oraz socjalne upływa 01.02.2012r.
6. W terminie do tygodnia po Radzie Pedagogicznej należy złożyć w sekretariacie szkoły wypełniony indeks oraz kartę egzaminacyjną (indeksy i karty bez kompletnych wpisów nie będą przyjmowane).
7. W przypadku niezaliczenia sesji egzaminacyjnej w terminie, należy złożyć podanie z prośbą o przedłużenie sesji.
8. Dyżur Dyrektora Szkoły odbywa się w każdym tygodniu, w środy w godzinach 10:00 - 13:00 oraz w każdą sobotę od 9:00 - 14-00.
9. Każda grupa zobowiązana jest do wyznaczenia spośród siebie Starosty grupy, który będzie odpowiedzialny za kontakty z sekretariatem.
10. Każdej grupie zostanie przydzielony adres email np. adz13.gloker@gmail.com poprzez, który należy kontaktować się z sekretariatem w sprawach dotyczących całej grupy (np. harmonogram zajęć, egzaminy itp.)
11. Wszystkie najważniejsze informacje można odnaleźć również na naszym blogu oraz na facebooku.

* nie dotyczy kierunków: Fizjoterapeuta, Dietetyka, Techniki masażu - na tych kierunkach obowiązuje jedynie karta egzaminacyjna.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Darmowa szkoła dla obcokrajowców

Darmowa szkoła dla obcokrajowców Gloker to międzynarodowa szkoła policealna. Mamy uczniów z całego świata – w semestrze wiosenno-letnim uczą się u nas osoby pochodzące z Maroko, Nigerii, Turcji oraz bliżsi sąsiedzi z Ukrainy, Białorusi i Rosji. Kształcimy tylko w języku polskim, ale specjalnie dla naszych uczniów mamy bezpłatne lekcje polskiego i uczymy słownictwa zawodowego. Polska wiza studencka Obcokrajowcy chcący uczyć się w Polsce muszą przede wszystkim wystąpić o długoterminową polską wizę studencką. Jest ona wydawana na okres od 91 do 365 dni. Co kolejno należy zrobić żeby uczyć się w Polsce i dostać wizę Tylko dwa kroki dzielą Was od nauki w Gloker
1. Zapisać się do szkoły Nie wystarczy rezerwacja miejsca przez internet. Trzeba w sekretariacie złożyć komplet dokumentów- można je także wysłać pocztą - można wypełnić i poprosić znajomego o dostarczenie - znajomy może wypełnić w imieniu ucznia jeśli posiada upoważnienie notarialne (jeżeli jest ono wystawione za granicą musi …

Jak skorzystać z dofinansowania i uczyć się za 50zł miesięcznie?

Powoli koniec rekrutacji - sprawdź jak się zapisać
Jak skorzystać z dofinansowania na naukę w szkole policealnej Gloker? Dzięki dofinansowaniu obniżamy czesne do zaledwie 50zł za miesiąc. Rekrutacja do 15 września.

Jak skorzystać z dofinansowania? 
Zapisz się na drugi kierunek bezpłatny, a kierunek płatny wyniesie Cię jedynie 50zł miesięcznie. Tym sposobem możesz uczyć się na aż dwóch kierunkach za tak niewielką kwotę!

Jak pogodzić naukę na dwóch kierunkach?
U  nas bez problemu połączysz naukę na dwóch kierunkach. Zjazdy na kierunkach zaocznych bezpłatnych nie pokrywają się ze zjazdami na kierunkach zaocznych dofinansowanych. Zajęcia odbywają się naprzemiennie (nie dotyczy to kierunków w trybie weekendowym - zajęcia w każdy weekend). Możesz też wybrać tryb dzienny + tryb zaoczny. W sekretariacie dowiesz się więcej na temat trybów nauczania na poszczególnych kierunkach - zadzwoń.

Na jakie kierunki bezpłatne jeszcze rekrutujemy?  
Technik masażysta z fizjoterapią
Opiekun medyczny
Terapia zajęcio…

We wrześniu nadal rekrutujemy!

Nie wybraliście jeszcze kierunku?
Nic straconego - w Gloker przyjmujemy zapisy do 5 września na wszystkie kierunki (szczególnie te bezpłatne w szkole policealnej), a do 15 września na kierunki, na które będą jeszcze miejsca. Liczy się kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc ograniczona. Niektóre z naszych kierunków są całkowicie bezpłatne, a pozostałe są dofinansowane - możecie skorzystać z promocji i uczyć się na nich za jedyne 50zł miesięcznie.

Na jakie kierunki przyjmujemy jeszcze zapisy?
Technik masażysta z fizjoterapią Fizjoterapia   Opiekun medyczny
Terapia zajęciowa
Technik usług kosmetycznych  Stylizacja i wizaż   Technik rachunkowości
Technik informatyk (z programowaniem) Technik fotografii i multimediów  Fotograf 
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektant grafiki i multimediów Florysta
Dekorator wnętrz
Bio dietetyka  Kucharz Technik żywienia i usług gastronomicznych  Cukiernik Technik technologii żywności  Fryzjer  Technik usług fryzjerskich

Jakie dokumenty są potrzebne?
- oryginał świadect…