Przejdź do głównej zawartości

Nasze pomysły na świąteczne prezenty.Nikogo nie zaskoczymy faktem, że Święta tuż tuż ;)
Zaskoczymy Was za to może naszym pomysłami na nietypowe i dość niekonwencjonalne prezenty świąteczne. Wszyscy chcemy by były udane, trafione i nie nudne.

Mamie chcecie podarować kolejną apaszkę? Nie macie pomysłu na prezent dla chłopaka, który lubi gotować? My mamy - WARSZTATY PIECZENIA CHLEBA.
To zajęcia jednodniowe. Odbywają się wieczorem, po pracy w godzinach 17:00-20:45. Nasz dietetyk pani Magda Kaczor nauczy kursantów nie tylko jak wybrać odpowiednie produkty i dodatki do naszego chleba. Dobierze nam też chleb, który będzie dla nas idealny: bezglutenowy, gryczany, orkiszowy i nauczy jak go sobie zrobić samemu. Fajne? Liczba miejsc ograniczona. Rezerwujcie teraz! Wszystko znajdziecie pod LINKIEM.

Twoja dziewczyna/siostra/przyjaciółka ma hopla na punkcie diety i zdrowego odżywiania? Co ją bardziej ucieszy od SOKOTERAPII - warsztatów komponowania soków i koktajli. Tu też zajęcia pod czujny okiem dietetyka, w godzinach wieczornych w centrum miasta. W programie prezentacja, produkcja i degustacja soków omówienie wartości odżywczych  i sposobów łączenia warzyw i owoców, a także ich zastosowanie w leczeniu chorób cywilizacyjnych. Małe grupy. Mało miejsc zostało. Śpieszcie się!

Ktoś bardzo Wam bliski marzy karierze fotografa, grafika, programisty? Ma talent i pełno pomysłów, ale brakuje mu warsztatu i profesjonalnego oprogramowani by się uczyć? Dla niego też coś mamy.
ŚWIĄTECZNY PAKIET WARSZTATÓW Z PHOTOSHOPEM.
Pakiet zawiera 4 rodzaje szkoleń.
Podstawy Photoshopa  , Retuszowanie zdjęć, Przygotowanie projektów graficznych do druku i Projektowanie stron www.
Można wykupić cały pakiet (będzie oczywiście taniej) lub wybrać sobie jeden z kursów.
Wszystkie prowadzona przez wykwalifikowanego wykładowcę, zapewniamy sprzęt i niezbędne oprogramowanie. Może w noworocznym postanowieniu ktoś dzięki Wam zmieni profesję? Spełni marzenie? Nie było by ekstra?

Dalej kochani! Na zakupy :)
Pozdrawiamy
Ekipa Gloker

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Darmowa szkoła dla obcokrajowców

Darmowa szkoła dla obcokrajowców Gloker to międzynarodowa szkoła policealna. Mamy uczniów z całego świata – w semestrze wiosenno-letnim uczą się u nas osoby pochodzące z Maroko, Nigerii, Turcji oraz bliżsi sąsiedzi z Ukrainy, Białorusi i Rosji. Kształcimy tylko w języku polskim, ale specjalnie dla naszych uczniów mamy bezpłatne lekcje polskiego i uczymy słownictwa zawodowego. Polska wiza studencka Obcokrajowcy chcący uczyć się w Polsce muszą przede wszystkim wystąpić o długoterminową polską wizę studencką. Jest ona wydawana na okres od 91 do 365 dni. Co kolejno należy zrobić żeby uczyć się w Polsce i dostać wizę Tylko dwa kroki dzielą Was od nauki w Gloker
1. Zapisać się do szkoły Nie wystarczy rezerwacja miejsca przez internet. Trzeba w sekretariacie złożyć komplet dokumentów- można je także wysłać pocztą - można wypełnić i poprosić znajomego o dostarczenie - znajomy może wypełnić w imieniu ucznia jeśli posiada upoważnienie notarialne (jeżeli jest ono wystawione za granicą musi …

Dwa zawody w jeden rok, czyli jak szybko zostać Specjalistą ds. HR i księgowym

Prosta droga do sukcesu Specjaliści ds. HR pewnie wkroczyli w rok 2019. Znajdują się na liście zawodów deficytowych, co oznacza, że będzie pojawiać się coraz więcej ofert pracy, a pracownicy będą bardziej cenieni na rynku. Wystarczy spojrzeć na listę zawodów przygotowaną przez portal Business Insider, by przekonać się, że tak rzeczywiście jest. Dlatego w ramach programu aktywizacji zawodowej postanowiliśmy do naszej bezpłatnej księgowości dorzuć kurs z zakresu kadr - z bardzo dużym dofinansowaniem. Dzięki temu w 1 rok można zdobyć dwa zawody.

Specjalista ds. HR - kto to właściwie jest? HR czyli Human Resources, oznacza zasoby ludzkie. Obecnie każda większa firma posiada w swojej strukturze dział HR, którego pracownicy odpowiadają za rekrutację, szkolenia i politykę personalną w organizacji. Specjaliści zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, zatrudniają pracowników, rozliczają urlopy czy zwolnienia lekarskie, naliczają wynagrodzenia. Jest to mocno związane z popularnymi kiedyś “kadrami”…

Jak skorzystać z dofinansowania i uczyć się za 50zł miesięcznie?

Powoli koniec rekrutacji - sprawdź jak się zapisać
Jak skorzystać z dofinansowania na naukę w szkole policealnej Gloker? Dzięki dofinansowaniu obniżamy czesne do zaledwie 50zł za miesiąc. Rekrutacja do 15 września.

Jak skorzystać z dofinansowania? 
Zapisz się na drugi kierunek bezpłatny, a kierunek płatny wyniesie Cię jedynie 50zł miesięcznie. Tym sposobem możesz uczyć się na aż dwóch kierunkach za tak niewielką kwotę!

Jak pogodzić naukę na dwóch kierunkach?
U  nas bez problemu połączysz naukę na dwóch kierunkach. Zjazdy na kierunkach zaocznych bezpłatnych nie pokrywają się ze zjazdami na kierunkach zaocznych dofinansowanych. Zajęcia odbywają się naprzemiennie (nie dotyczy to kierunków w trybie weekendowym - zajęcia w każdy weekend). Możesz też wybrać tryb dzienny + tryb zaoczny. W sekretariacie dowiesz się więcej na temat trybów nauczania na poszczególnych kierunkach - zadzwoń.

Na jakie kierunki bezpłatne jeszcze rekrutujemy?  
Technik masażysta z fizjoterapią
Opiekun medyczny
Terapia zajęcio…