Przejdź do głównej zawartości

ZAPISY PRZEZ CAŁY ROKRatunku, nie idę na studia!

Dla wielu z was nie dostanie się na upragniony kierunek studiów przy I czy II naborze to prawdziwy koniec świata – a przynajmniej zmarnowany cały okrągły rok, aż do następnej rekrutacji. Nie musi tak być! Gloker pokazuje od wielu lat, że czasami ten „koniec świata” może stać się początkiem nowej przygody. U nas nie tylko zdobędziecie zawód – a jest w czym wybierać – ale też zdążycie rozpocząć naukę, kiedy zakończy się już rekrutacja w innych szkołach. Zmartwieni, zapominalscy, niezdecydowani – łączcie się!

Jak to – zapisy przez cały rok?

Czas jest cenny i nie ma sensu tracić go na czekanie na rekrutację – wiemy o tym. Dlatego w Glokerze prowadzimy dwa nabory – we wrześniu i w lutym.
Przez całe wakacje możecie zapisać się do naszej szkoły na semestr zimowy (nauka zaczyna się we wrześniu) nawet wtedy, gdy rekrutacja na uczelnie wyższe dawno się zakończy. Jeśli po wakacjach zaczniecie naukę na innej uczelni i jeden semestr wystarczy, by was zniechęcić – nie traćcie czasu i już w lutym przenieście się na zupełnie nowy kierunek studiów w Glokerze.

Czy mogę zacząć naukę dzisiaj?

To, o co pyta wielu z naszych słuchaczy – czy można zapisać się na zajęcia, które już trwają? Musicie zapamiętać, że mimo całorocznych zapisów każdy kierunek rozpoczyna się dwa razy w roku – w semestrze zimowym we wrześniu i letnim w lutym. Po tych terminach nie można dołączyć do istniejących już grup – wielu z was chciałoby zacząć naukę w marcu bądź kwietniu, kiedy zajęcia już trwają. Można za to zarezerwować miejsce lub zapisać się na najbliższy semestr i być pewnym, że rozpocznie się naukę jak najszybciej.Nie takie zapisy straszne...


...jak wydaje się uczniom :) W Glokerze nie ma skomplikowanych procedur, dziesiątek druków i niezrozumiałych paragrafów. Zapis do szkoły trwa nie dłużej niż 10 minut.

Do zapisu potrzebne wam będą:

  • świadectwo ukończenia szkoły średniej bądź maturalne,
  • zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki,
  • kserokopia dowodu osobistego,
  • 3 fotografie.

Nie mamy egzaminów wstępnych, nie wymagamy zdanej matury (wystarczy świadectwo skończenia szkoły średniej), a o przyjęciu decyduje tylko kolejność zgłoszeń. Im wcześniej zarezerwujecie miejsce i się zapiszecie, tym pewniejsi jesteście, że rozpoczniecie naukę.Do zapisu na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe (np. cukiernik, fryzjer, kucharz, fotograf, opiekun medyczny i in.) wystarczy tylko świadectwo skończenia gimnazjum (lub 8-letniej szkoły podstawowej). W przypadku szkoleń (księgowych, Photoshopa, masażu, kosmetycznych i in.) potrzebny jest tylko dowód osobisty.Chcę zacząć naukę... ale na jakim kierunku?

Skoro wiecie już „kiedy się zapisać?”, podpowiedzmy „na co?”. Jeśli macie już pomysł na swoją drogę zawodową, sprawdźcie naszą ofertę i wybierzcie najbliższy wam kierunek. Od 2015 roku dofinansowujemy kierunki płatne przy zapisie na drugi, bezpłatny kierunek – nie tylko otrzymacie podwójne wykształcenie, ale będą was obowiązywać zniżki na legitymację uczniowską i obniżenie czesnego nawet o 400 zł/semestr.

A przyszłych studentów, którzy nie wiedzą jeszcze, jaki zawód chcą zdobyć, zachęcamy do mailowego lub telefonicznego kontaktu – wyjaśnimy wszystkie niejasności, odpowiemy na pytania i podpowiemy, jakie zawody są najbardziej pożądane na rynku pracy.

Jeśli wybrałeś już zawód dla siebie – nie czekaj, rezerwuj miejsce i zacznij swoją przygodę z Glokerem!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Darmowa szkoła dla obcokrajowców

Darmowa szkoła dla obcokrajowców Gloker to międzynarodowa szkoła policealna. Mamy uczniów z całego świata – w semestrze wiosenno-letnim uczą się u nas osoby pochodzące z Maroko, Nigerii, Turcji oraz bliżsi sąsiedzi z Ukrainy, Białorusi i Rosji. Kształcimy tylko w języku polskim, ale specjalnie dla naszych uczniów mamy bezpłatne lekcje polskiego i uczymy słownictwa zawodowego. Polska wiza studencka Obcokrajowcy chcący uczyć się w Polsce muszą przede wszystkim wystąpić o długoterminową polską wizę studencką. Jest ona wydawana na okres od 91 do 365 dni. Co kolejno należy zrobić żeby uczyć się w Polsce i dostać wizę Tylko dwa kroki dzielą Was od nauki w Gloker
1. Zapisać się do szkoły Nie wystarczy rezerwacja miejsca przez internet. Trzeba w sekretariacie złożyć komplet dokumentów- można je także wysłać pocztą - można wypełnić i poprosić znajomego o dostarczenie - znajomy może wypełnić w imieniu ucznia jeśli posiada upoważnienie notarialne (jeżeli jest ono wystawione za granicą musi …

Dwa zawody w jeden rok, czyli jak szybko zostać Specjalistą ds. HR i księgowym

Prosta droga do sukcesu Specjaliści ds. HR pewnie wkroczyli w rok 2019. Znajdują się na liście zawodów deficytowych, co oznacza, że będzie pojawiać się coraz więcej ofert pracy, a pracownicy będą bardziej cenieni na rynku. Wystarczy spojrzeć na listę zawodów przygotowaną przez portal Business Insider, by przekonać się, że tak rzeczywiście jest. Dlatego w ramach programu aktywizacji zawodowej postanowiliśmy do naszej bezpłatnej księgowości dorzuć kurs z zakresu kadr - z bardzo dużym dofinansowaniem. Dzięki temu w 1 rok można zdobyć dwa zawody.

Specjalista ds. HR - kto to właściwie jest? HR czyli Human Resources, oznacza zasoby ludzkie. Obecnie każda większa firma posiada w swojej strukturze dział HR, którego pracownicy odpowiadają za rekrutację, szkolenia i politykę personalną w organizacji. Specjaliści zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, zatrudniają pracowników, rozliczają urlopy czy zwolnienia lekarskie, naliczają wynagrodzenia. Jest to mocno związane z popularnymi kiedyś “kadrami”…

Jak skorzystać z dofinansowania i uczyć się za 50zł miesięcznie?

Powoli koniec rekrutacji - sprawdź jak się zapisać
Jak skorzystać z dofinansowania na naukę w szkole policealnej Gloker? Dzięki dofinansowaniu obniżamy czesne do zaledwie 50zł za miesiąc. Rekrutacja do 15 września.

Jak skorzystać z dofinansowania? 
Zapisz się na drugi kierunek bezpłatny, a kierunek płatny wyniesie Cię jedynie 50zł miesięcznie. Tym sposobem możesz uczyć się na aż dwóch kierunkach za tak niewielką kwotę!

Jak pogodzić naukę na dwóch kierunkach?
U  nas bez problemu połączysz naukę na dwóch kierunkach. Zjazdy na kierunkach zaocznych bezpłatnych nie pokrywają się ze zjazdami na kierunkach zaocznych dofinansowanych. Zajęcia odbywają się naprzemiennie (nie dotyczy to kierunków w trybie weekendowym - zajęcia w każdy weekend). Możesz też wybrać tryb dzienny + tryb zaoczny. W sekretariacie dowiesz się więcej na temat trybów nauczania na poszczególnych kierunkach - zadzwoń.

Na jakie kierunki bezpłatne jeszcze rekrutujemy?  
Technik masażysta z fizjoterapią
Opiekun medyczny
Terapia zajęcio…