Przejdź do głównej zawartości

STYLIZACJA I WIZAŻ - Szkoła Gloker


Lubimy dobrze wyglądać, to żadne odkrycie.
Niektórzy MUSZĄ dobrze wyglądać, mają to w umowie o pracę na przykład.
Prezenterzy telewizyjni, aktorzy, modelki, celebryci, politycy.
Wszyscy oni korzystają z usług stylistów i wizażystów. 
Korzystają też z pomocy dietetyków, prywatnych trenerów i psychologów, ale dziś akurat nie o tych będziemy pisać.
Kierunek STYLIZACJA I WIZAŻ to miejsce dla Was, jeśli interesujecie się trendami w modzie, makijażu i stylizacji fryzur.
Jeśli chcecie doradzać innym, w co mają się ubrać, jak uczesać i jak poruszać na scenie - my Was tego nauczymy.
Na zajęciach przeprowadzać będziemy analizy kolorystyczne, rozpoznawać typy urody i dobierać doń makijaż i fryzurę.
Nauczymy Was technik makijażu od dziennego i no-make-up po ślubny, wieczorowy i fashion. Pokarzemy sztuczki charakteryzatorskie.
Podpowiemy jak dobrać do sylwetki odpowiedni strój, by zatuszować wady i uwidocznić zalety.  

Nasza kadra to wykwalifikowani styliści, makijażyści i fryzjerzy z wieloletnim doświadczeniem.
W czesnym zawarte są koszty wszystkich materiałów potrzebnych do zajęć praktycznych, a te odbywają się w naszych pracowniach zawodowych w centrum Krakowa.

Zacznijcie od dobrej szkoły.
Zapytajcie o szczegóły w sekretariacie.
I sięgajcie po swe marzenia! Odważnie!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Darmowa szkoła dla obcokrajowców

Darmowa szkoła dla obcokrajowców Gloker to międzynarodowa szkoła policealna. Mamy uczniów z całego świata – w semestrze wiosenno-letnim uczą się u nas osoby pochodzące z Maroko, Nigerii, Turcji oraz bliżsi sąsiedzi z Ukrainy, Białorusi i Rosji. Kształcimy tylko w języku polskim, ale specjalnie dla naszych uczniów mamy bezpłatne lekcje polskiego i uczymy słownictwa zawodowego. Polska wiza studencka Obcokrajowcy chcący uczyć się w Polsce muszą przede wszystkim wystąpić o długoterminową polską wizę studencką. Jest ona wydawana na okres od 91 do 365 dni. Co kolejno należy zrobić żeby uczyć się w Polsce i dostać wizę Tylko dwa kroki dzielą Was od nauki w Gloker
1. Zapisać się do szkoły Nie wystarczy rezerwacja miejsca przez internet. Trzeba w sekretariacie złożyć komplet dokumentów- można je także wysłać pocztą - można wypełnić i poprosić znajomego o dostarczenie - znajomy może wypełnić w imieniu ucznia jeśli posiada upoważnienie notarialne (jeżeli jest ono wystawione za granicą musi …

Dwa zawody w jeden rok, czyli jak szybko zostać Specjalistą ds. HR i księgowym

Prosta droga do sukcesu Specjaliści ds. HR pewnie wkroczyli w rok 2019. Znajdują się na liście zawodów deficytowych, co oznacza, że będzie pojawiać się coraz więcej ofert pracy, a pracownicy będą bardziej cenieni na rynku. Wystarczy spojrzeć na listę zawodów przygotowaną przez portal Business Insider, by przekonać się, że tak rzeczywiście jest. Dlatego w ramach programu aktywizacji zawodowej postanowiliśmy do naszej bezpłatnej księgowości dorzuć kurs z zakresu kadr - z bardzo dużym dofinansowaniem. Dzięki temu w 1 rok można zdobyć dwa zawody.

Specjalista ds. HR - kto to właściwie jest? HR czyli Human Resources, oznacza zasoby ludzkie. Obecnie każda większa firma posiada w swojej strukturze dział HR, którego pracownicy odpowiadają za rekrutację, szkolenia i politykę personalną w organizacji. Specjaliści zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, zatrudniają pracowników, rozliczają urlopy czy zwolnienia lekarskie, naliczają wynagrodzenia. Jest to mocno związane z popularnymi kiedyś “kadrami”…

Jak skorzystać z dofinansowania i uczyć się za 50zł miesięcznie?

Powoli koniec rekrutacji - sprawdź jak się zapisać
Jak skorzystać z dofinansowania na naukę w szkole policealnej Gloker? Dzięki dofinansowaniu obniżamy czesne do zaledwie 50zł za miesiąc. Rekrutacja do 15 września.

Jak skorzystać z dofinansowania? 
Zapisz się na drugi kierunek bezpłatny, a kierunek płatny wyniesie Cię jedynie 50zł miesięcznie. Tym sposobem możesz uczyć się na aż dwóch kierunkach za tak niewielką kwotę!

Jak pogodzić naukę na dwóch kierunkach?
U  nas bez problemu połączysz naukę na dwóch kierunkach. Zjazdy na kierunkach zaocznych bezpłatnych nie pokrywają się ze zjazdami na kierunkach zaocznych dofinansowanych. Zajęcia odbywają się naprzemiennie (nie dotyczy to kierunków w trybie weekendowym - zajęcia w każdy weekend). Możesz też wybrać tryb dzienny + tryb zaoczny. W sekretariacie dowiesz się więcej na temat trybów nauczania na poszczególnych kierunkach - zadzwoń.

Na jakie kierunki bezpłatne jeszcze rekrutujemy?  
Technik masażysta z fizjoterapią
Opiekun medyczny
Terapia zajęcio…