Przejdź do głównej zawartości

Dobry zawód - kucharz. W szkole gotowania Gloker, czesne 50zł - miesięcznie
Gordon Ramsay- brzmi znajomo?
Ciekawe gdzie robił kurs kucharski, pewnie nie w Krakowie... 
Jesteśmy pewni, że nawet jeśli nie marzycie o karierze gastronomicznej i niekoniecznie interesują Was kulinaria, tego pana znacie.
Chociażby, z programów telewizyjnych, a jest ich trochę, bo ten szef kuchni to prawdziwy autorytet.
Wydaje Wam się, że gotowanie to wielka improwizacja? Może tak, ale tylko dla kulinarnych geniuszy, którzy właśnie wymyślają kompletnie nowe przepisy.
Sztuka gotowania to liczby, waga, proporcje, taka specyficzna kulinarna matematyka. Szkoła gastronomiczna wymaga przede wszystkim umiejętności manualnych.
Oto kilka istotnych liczb dotyczących najlepiej zarabiającego kucharza na świecie.
18 tyle lat miał Gordon Ramsay, kiedy jego piłkarska kariera została przerwana przez poważną kontuzję.
27 lat miał Gordon, kiedy zaczął prace w restauracji, która otrzymała, dzięki niemu 2 gwiazdki od przewodnika Michelin.
32 lata miał, kiedy otworzył swoją własną restaurację, a ta z kolei dostała potem 3 gwiazdki Michelin.
15 gwiazdek przewodnika Michelin tyle łącznie zdobył dla wszystkich swoich, ponad 30 restauracji. 

Ile zarabia Gordon Ramsay? Heh no tego nie wiemy, ale wiemy, że to najbogatszy kucharz świata. 
Zarabiają nie tyko jego restauracje, Ramsay dostaje wynagrodzenia za reklamy i programy telewizyjne ze swoim udziałem.
Dlaczego piszemy, o najbogatszym kucharzu świata?
Bo i on kiedyś zaczynał od szkoły kulinarnej. Miał 18 lat, kiedy, zaczął naukę.

Nasza szkoła gotowania Gloker w Krakowie to miejsce, gdzie dobrze zacząć. 
tym bardziej, że mamy dofinansowany kurs kucharski - możecie się uczyć w profesjonalnej kuchni i płacić jedynie 50zł. miesięcznie.
Sporządzanie potraw i napojów to kurs KUCHARZ, w programie m.in. zgłębicie tajniki podstaw żywienia, gotowania i przechowywania żywności i możecie śmiało ruszać na podbój gastronomicznego świata. 
Możecie też kontynuować naukę na kierunku TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH.
Krakowska szkoła gotowania Gloker, zapewnia Wam wszelkie materiały, sprzęt, pracę w profesjonalnej kuchni i co ważne - praktyki z referencjami od pracodawców.
Warto zacząć gotować w Gloker by zainwestować w swoją przyszłość.


Jeśli kochasz lub chcesz pokochać gotowanie - zapraszamy.
Wszelkie informacje otrzymasz kontaktując się z naszym SEKRETARIATEM.
Wstępna rezerwacja miejsca TUTAJ. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona, a my zaczynamy dwa razy w roku - w lutym i we wrześniu!
Masz pytania? Zadzwoń tel.  509 986 445 lub napisz  gloker.krakow@gmail.com

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Darmowa szkoła dla obcokrajowców

Darmowa szkoła dla obcokrajowców Gloker to międzynarodowa szkoła policealna. Mamy uczniów z całego świata – w semestrze wiosenno-letnim uczą się u nas osoby pochodzące z Maroko, Nigerii, Turcji oraz bliżsi sąsiedzi z Ukrainy, Białorusi i Rosji. Kształcimy tylko w języku polskim, ale specjalnie dla naszych uczniów mamy bezpłatne lekcje polskiego i uczymy słownictwa zawodowego. Polska wiza studencka Obcokrajowcy chcący uczyć się w Polsce muszą przede wszystkim wystąpić o długoterminową polską wizę studencką. Jest ona wydawana na okres od 91 do 365 dni. Co kolejno należy zrobić żeby uczyć się w Polsce i dostać wizę Tylko dwa kroki dzielą Was od nauki w Gloker
1. Zapisać się do szkoły Nie wystarczy rezerwacja miejsca przez internet. Trzeba w sekretariacie złożyć komplet dokumentów- można je także wysłać pocztą - można wypełnić i poprosić znajomego o dostarczenie - znajomy może wypełnić w imieniu ucznia jeśli posiada upoważnienie notarialne (jeżeli jest ono wystawione za granicą musi …

Dwa zawody w jeden rok, czyli jak szybko zostać Specjalistą ds. HR i księgowym

Prosta droga do sukcesu Specjaliści ds. HR pewnie wkroczyli w rok 2019. Znajdują się na liście zawodów deficytowych, co oznacza, że będzie pojawiać się coraz więcej ofert pracy, a pracownicy będą bardziej cenieni na rynku. Wystarczy spojrzeć na listę zawodów przygotowaną przez portal Business Insider, by przekonać się, że tak rzeczywiście jest. Dlatego w ramach programu aktywizacji zawodowej postanowiliśmy do naszej bezpłatnej księgowości dorzuć kurs z zakresu kadr - z bardzo dużym dofinansowaniem. Dzięki temu w 1 rok można zdobyć dwa zawody.

Specjalista ds. HR - kto to właściwie jest? HR czyli Human Resources, oznacza zasoby ludzkie. Obecnie każda większa firma posiada w swojej strukturze dział HR, którego pracownicy odpowiadają za rekrutację, szkolenia i politykę personalną w organizacji. Specjaliści zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, zatrudniają pracowników, rozliczają urlopy czy zwolnienia lekarskie, naliczają wynagrodzenia. Jest to mocno związane z popularnymi kiedyś “kadrami”…

Jak skorzystać z dofinansowania i uczyć się za 50zł miesięcznie?

Powoli koniec rekrutacji - sprawdź jak się zapisać
Jak skorzystać z dofinansowania na naukę w szkole policealnej Gloker? Dzięki dofinansowaniu obniżamy czesne do zaledwie 50zł za miesiąc. Rekrutacja do 15 września.

Jak skorzystać z dofinansowania? 
Zapisz się na drugi kierunek bezpłatny, a kierunek płatny wyniesie Cię jedynie 50zł miesięcznie. Tym sposobem możesz uczyć się na aż dwóch kierunkach za tak niewielką kwotę!

Jak pogodzić naukę na dwóch kierunkach?
U  nas bez problemu połączysz naukę na dwóch kierunkach. Zjazdy na kierunkach zaocznych bezpłatnych nie pokrywają się ze zjazdami na kierunkach zaocznych dofinansowanych. Zajęcia odbywają się naprzemiennie (nie dotyczy to kierunków w trybie weekendowym - zajęcia w każdy weekend). Możesz też wybrać tryb dzienny + tryb zaoczny. W sekretariacie dowiesz się więcej na temat trybów nauczania na poszczególnych kierunkach - zadzwoń.

Na jakie kierunki bezpłatne jeszcze rekrutujemy?  
Technik masażysta z fizjoterapią
Opiekun medyczny
Terapia zajęcio…