Przejdź do głównej zawartości

Rozkwit branży turystycznej w Krakowie i na świecie

 


Rozkwit branży turystycznej w Krakowie i na świecie 
 

Sezon wiosenno-letni w Krakowie jak zawsze tętni życiem. Piękna pogoda przywodzi na myśl wakacje, ale gdy jedni odpoczywają - drudzy pracują. Udany urlop to bardzo często zasługa dobrej organizacji – świetnie funkcjonujące hotele, sprawna obsługa, udana
i przyjemna podróż. Kto za tym stoi? Szereg dobrze wyszkolonych pracowników, dla których branża turystyczna to pasja i codzienne wyzwania. Organizacja wyjazdów i eventów turystycznych, zarządzanie jednostkami hotelowymi, ośrodkami SPA lub fitness to zajęcia dla tych, którzy cenią sobie kontakt z ludźmi i ciekawą pracę każdego dnia. Tego wszystkiego nauczymy Was w naszej szkole policealnej.

Turystyka to jedna z bardziej obiecujących branż. Jak podaje Gazeta Wyborcza w 2017 roku Kraków odwiedziło 12,9 mln podróżnych. To aż 750 tys. więcej niż w roku 2016, gdy w mieście odbywały się Światowe Dni Młodzieży! Daily Mail umieścił Kraków na trzeciej pozycji na liście najbardziej pożądanych kierunków turystycznych 2018 roku.

Jak podjąć pracę w branży turystycznej?
Najlepiej zapisać się do szkoły policealnej Gloker w Krakowie i zdobyć odpowiednie kwalifikacje. Mamy kierunki hotelarskie i turystyczne.
 
Jeśli marzy Ci się praca jako menadżer salonu spa/fitness lub pragniesz otworzyć własny obiekt to najlepiej wybrać Manager jednostek hotelowych Spa&Wellness. Kwalifikacje zawodowe uzyskuje się już po 1 roku nauki, nauczymy Cię jak efektywnie zarządzać jednostką hotelową, jak zrobić dobry biznesplan, zarządzać i motywować zespół pracowników. Ten kierunek jest u nas dofinansowany – czesne wynosi 50zł m-c nauki.

Technik hotelarstwa to państwowy dyplom i tytuł zawodowy uznawany w całej Unii Europejskiej. Nauczymy Cię standardów obsługi gości we wszystkich rodzajach obiektów hotelowych. Mamy super wyposażone pracownie i internet działający z szybkością światła. 
 
Jeśli lubisz wakacje, które trwają cały rok to wybierz Technika obsługi turystycznej. Po ukończeniu możesz podjąć pracę przy organizacji wycieczek oraz wydarzeń o charakterze turystycznym. Zostaniesz też specjalistą sprzedaży - marketing turystyki będziesz miał w jednym palcu. Pracy w biurach podróży nie brakuje – ZAPRASZAMY DO GLOKER

 
Rekrutacja już trwa - rezerwujcie miejsca, piszcie gloker.krakow@gmail.com lub dzwońcie+
Jesteśmy tu dla WAS codziennie od 9:00 – 18:00


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Darmowa szkoła dla obcokrajowców

Darmowa szkoła dla obcokrajowców Gloker to międzynarodowa szkoła policealna. Mamy uczniów z całego świata – w semestrze wiosenno-letnim uczą się u nas osoby pochodzące z Maroko, Nigerii, Turcji oraz bliżsi sąsiedzi z Ukrainy, Białorusi i Rosji. Kształcimy tylko w języku polskim, ale specjalnie dla naszych uczniów mamy bezpłatne lekcje polskiego i uczymy słownictwa zawodowego. Polska wiza studencka Obcokrajowcy chcący uczyć się w Polsce muszą przede wszystkim wystąpić o długoterminową polską wizę studencką. Jest ona wydawana na okres od 91 do 365 dni. Co kolejno należy zrobić żeby uczyć się w Polsce i dostać wizę Tylko dwa kroki dzielą Was od nauki w Gloker
1. Zapisać się do szkoły Nie wystarczy rezerwacja miejsca przez internet. Trzeba w sekretariacie złożyć komplet dokumentów- można je także wysłać pocztą - można wypełnić i poprosić znajomego o dostarczenie - znajomy może wypełnić w imieniu ucznia jeśli posiada upoważnienie notarialne (jeżeli jest ono wystawione za granicą musi …

Dwa zawody w jeden rok, czyli jak szybko zostać Specjalistą ds. HR i księgowym

Prosta droga do sukcesu Specjaliści ds. HR pewnie wkroczyli w rok 2019. Znajdują się na liście zawodów deficytowych, co oznacza, że będzie pojawiać się coraz więcej ofert pracy, a pracownicy będą bardziej cenieni na rynku. Wystarczy spojrzeć na listę zawodów przygotowaną przez portal Business Insider, by przekonać się, że tak rzeczywiście jest. Dlatego w ramach programu aktywizacji zawodowej postanowiliśmy do naszej bezpłatnej księgowości dorzuć kurs z zakresu kadr - z bardzo dużym dofinansowaniem. Dzięki temu w 1 rok można zdobyć dwa zawody.

Specjalista ds. HR - kto to właściwie jest? HR czyli Human Resources, oznacza zasoby ludzkie. Obecnie każda większa firma posiada w swojej strukturze dział HR, którego pracownicy odpowiadają za rekrutację, szkolenia i politykę personalną w organizacji. Specjaliści zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, zatrudniają pracowników, rozliczają urlopy czy zwolnienia lekarskie, naliczają wynagrodzenia. Jest to mocno związane z popularnymi kiedyś “kadrami”…

Jak skorzystać z dofinansowania i uczyć się za 50zł miesięcznie?

Powoli koniec rekrutacji - sprawdź jak się zapisać
Jak skorzystać z dofinansowania na naukę w szkole policealnej Gloker? Dzięki dofinansowaniu obniżamy czesne do zaledwie 50zł za miesiąc. Rekrutacja do 15 września.

Jak skorzystać z dofinansowania? 
Zapisz się na drugi kierunek bezpłatny, a kierunek płatny wyniesie Cię jedynie 50zł miesięcznie. Tym sposobem możesz uczyć się na aż dwóch kierunkach za tak niewielką kwotę!

Jak pogodzić naukę na dwóch kierunkach?
U  nas bez problemu połączysz naukę na dwóch kierunkach. Zjazdy na kierunkach zaocznych bezpłatnych nie pokrywają się ze zjazdami na kierunkach zaocznych dofinansowanych. Zajęcia odbywają się naprzemiennie (nie dotyczy to kierunków w trybie weekendowym - zajęcia w każdy weekend). Możesz też wybrać tryb dzienny + tryb zaoczny. W sekretariacie dowiesz się więcej na temat trybów nauczania na poszczególnych kierunkach - zadzwoń.

Na jakie kierunki bezpłatne jeszcze rekrutujemy?  
Technik masażysta z fizjoterapią
Opiekun medyczny
Terapia zajęcio…