Przejdź do głównej zawartości

Dwa zawody w jeden rok, czyli jak szybko zostać Specjalistą ds. HR i księgowym

Prosta droga do sukcesu
Specjaliści ds. HR pewnie wkroczyli w rok 2019. Znajdują się na liście zawodów deficytowych, co oznacza, że będzie pojawiać się coraz więcej ofert pracy, a pracownicy będą bardziej cenieni na rynku. Wystarczy spojrzeć na listę zawodów przygotowaną przez portal Business Insider, by przekonać się, że tak rzeczywiście jest. Dlatego w ramach programu aktywizacji zawodowej postanowiliśmy do naszej bezpłatnej księgowości dorzuć kurs z zakresu kadr - z bardzo dużym dofinansowaniem. Dzięki temu w 1 rok można zdobyć dwa zawody.


Specjalista ds. HR - kto to właściwie jest?
HR czyli Human Resources, oznacza zasoby ludzkie. Obecnie każda większa firma posiada w swojej strukturze dział HR, którego pracownicy odpowiadają za rekrutację, szkolenia i politykę personalną w organizacji. Specjaliści zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, zatrudniają pracowników, rozliczają urlopy czy zwolnienia lekarskie, naliczają wynagrodzenia. Jest to mocno związane z popularnymi kiedyś “kadrami”.

To zawód ciekawy, szczególnie dla tych, którzy cenią sobie kontakt z drugim człowiekiem i charakteryzują się rozwiniętymi zdolnościami komunikacyjnymi. W tej pracy trzeba umieć celnie rozpoznać potencjał i kompetencje potencjalnego kandydata, z którym przeprowadza się rozmowę kwalifikacyjną. Następnie trzeba skupić się na administrowaniu, szkoleniu, motywowaniu czy kontrolowaniu zespołu. Stanowisko to gwarantuje możliwość poznania wielu osób wraz z ich historią i doświadczeniem.

Zawód ten jest warty uwagi także ze względu na fakt, że zarobki proponowane specjalistom są naprawdę atrakcyjne. Mediana wynagrodzeń na stanowisku Specjalisty ds. HR to niemal 6.000zł, natomiast HR Manager zarabia przeciętnie aż 13.000zł! Najlepsze jest to, że zawodu można wyuczyć się nawet w 1 rok, dzięki przygotowanemu w tym celu programowi nauki w szkole policealnej Gloker, a potem pozostaje tylko cieszyć się przyjazną pracą i świetnym wynagrodzeniem.

Jak zostać specjalistą ds. HR?
Szybko, bo w tych sprawach czas to pieniądz! Księgowość i kadry - specjalista ds.HR w naszej szkole policealnej Gloker w Krakowie trwa zaledwie 1 rok i kończy się uzyskaniem państwowych kwalifikacji zawodowych. Absolwenci otrzymują certyfikat na druku MEN.

Dwa zawody w jeden rok i dofinansowanie nauki
Szkolenie z zakresu kadr najlepiej połączyć z nauką na bezpłatnym kierunku rachunkowości, dzięki czemu można skorzystać z ogromnego dofinansowania i za kadry płacić jedynie 50zł. miesięcznie (300zł. za semestr!). To również prosta droga do zdobycia kompleksowego wykształcenia w tym kierunku, opartego na wszechstronnej wiedzy i praktyce. Wszystko to jest możliwe dzięki specjalnemu programowi mającemu na celu aktywizację zawodową - dofinansowana nauka wyrównuje szanse na rynku pracy. SPRAWDŹ JAK ZDOBYĆ 2 ZAWODY W 1 ROK...

Dlaczego warto wybrać oba kursy w szkole Gloker?

  1. Oszczędzasz czas. Możesz uczyć się księgowości w trybie dziennym, a co dwa tygodnie w weekendy robić kurs księgowości i kadr. Dzięki temu w ciągu 1 roku ukończysz dwa kierunki, na które normalnie trzeba by poświęcić przynajmniej 2 lata. W naszej szkole Gloker program nauki jest dopasowany do potrzeb słuchaczy. Wolisz pracować w tygodniu? Nie ma sprawy. Oba kursy możesz realizować jednocześnie w trybie zaocznym, naprzemiennie!
  2. Oszczędzasz pieniądze. To zdecydowanie fakt. Zapisując się na kurs Księgowości nie płacisz nic, bo nauka jest darmowa, a zapisując się na dwa kierunki jednocześnie płacisz za ten drugi tylko 50zł miesięcznie (300zł. za semestr).
  3. yskujesz dwa tytuły w jeden rok. Bezpłatna nauka księgowości może trwać 2 lata, ale już po roku uzyskujesz pierwszą państwową kwalifikację - “Prowadzenie rachunkowości”. Możesz wtedy zakończyć naukę lub kontynuować kurs przez kolejny rok, by zdobyć drugą kwalifikację “Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych” oraz finalnie tytuł technika rachunkowości. Jednak wybierając opcję dla ambitnych możesz zapisać się jednocześnie na kurs z zakresu kadr i płac i już po roku zostajesz specjalistą ds. HR i księgowym!

Pamiętaj, że wciąż możesz rozpocząć naukę od tego semestru! Zarezerwuj miejsce tutaj, a następnie zgłoś się do sekretariatu z wymaganymi dokumentami, by dopełnić formalności. Co jest potrzebne by się zapisać? Patrz tutaj. Życzymy powodzenia w nauce i przyszłej karierze!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Darmowa szkoła dla obcokrajowców

Darmowa szkoła dla obcokrajowców Gloker to międzynarodowa szkoła policealna. Mamy uczniów z całego świata – w semestrze wiosenno-letnim uczą się u nas osoby pochodzące z Maroko, Nigerii, Turcji oraz bliżsi sąsiedzi z Ukrainy, Białorusi i Rosji. Kształcimy tylko w języku polskim, ale specjalnie dla naszych uczniów mamy bezpłatne lekcje polskiego i uczymy słownictwa zawodowego. Polska wiza studencka Obcokrajowcy chcący uczyć się w Polsce muszą przede wszystkim wystąpić o długoterminową polską wizę studencką. Jest ona wydawana na okres od 91 do 365 dni. Co kolejno należy zrobić żeby uczyć się w Polsce i dostać wizę Tylko dwa kroki dzielą Was od nauki w Gloker
1. Zapisać się do szkoły Nie wystarczy rezerwacja miejsca przez internet. Trzeba w sekretariacie złożyć komplet dokumentów- można je także wysłać pocztą - można wypełnić i poprosić znajomego o dostarczenie - znajomy może wypełnić w imieniu ucznia jeśli posiada upoważnienie notarialne (jeżeli jest ono wystawione za granicą musi …

Jak skorzystać z dofinansowania i uczyć się za 50zł miesięcznie?

Powoli koniec rekrutacji - sprawdź jak się zapisać
Jak skorzystać z dofinansowania na naukę w szkole policealnej Gloker? Dzięki dofinansowaniu obniżamy czesne do zaledwie 50zł za miesiąc. Rekrutacja do 15 września.

Jak skorzystać z dofinansowania? 
Zapisz się na drugi kierunek bezpłatny, a kierunek płatny wyniesie Cię jedynie 50zł miesięcznie. Tym sposobem możesz uczyć się na aż dwóch kierunkach za tak niewielką kwotę!

Jak pogodzić naukę na dwóch kierunkach?
U  nas bez problemu połączysz naukę na dwóch kierunkach. Zjazdy na kierunkach zaocznych bezpłatnych nie pokrywają się ze zjazdami na kierunkach zaocznych dofinansowanych. Zajęcia odbywają się naprzemiennie (nie dotyczy to kierunków w trybie weekendowym - zajęcia w każdy weekend). Możesz też wybrać tryb dzienny + tryb zaoczny. W sekretariacie dowiesz się więcej na temat trybów nauczania na poszczególnych kierunkach - zadzwoń.

Na jakie kierunki bezpłatne jeszcze rekrutujemy?  
Technik masażysta z fizjoterapią
Opiekun medyczny
Terapia zajęcio…