Przejdź do głównej zawartości

Połącz swoją pasję z przyszłą pracą!
Nastała moda na zdrowe życie, z czego się bardzo cieszymy i wychodząc temu na przeciw stworzyliśmy dla Was kilka interesujących pakietów, udoskonaliliśmy system praktyk, postaraliśmy się o dofinansowanie kierunków związanych ze zdrowiem i urodą. 
Kosmetyka, Dietetyka, Instruktor Odnowy Biologicznej to nie tylko kierunki fajne i ciekawe do studiowania, to też dobra inwestycja na przyszłość. Marzy Wam się własny gabinet, własna mała firma, chcecie pracować w najlepszych kurortach i ośrodkach SPA? 
Damy Wam możliwość zdobycia wymarzonych zawodów w zaledwie rok!
Pomyślcie tylko, praca, która sprawia Wam przyjemność, w której czujecie, że wciąż możecie się rozwijać. Do której codziennie pędzicie z przyjemnością. Dzięki której, możecie się utrzymać i jeszcze stać Was na fajne wakacje, dobry sprzęt, podróże i spełnianie innych marzeń.
Nie wierzcie, kiedy ktoś Wam mówi:  
NIE DA SIĘ!

Co dobrego czeka Was na KOSMETYCE? To kierunek bez żadnych opłat - zapewniamy również wszystkie materiały i kosmetyki oraz zajęcia w pełni wyposażonej pracowni.  
Zajęcia prowadzimy w formie wykładów i warsztatów w naszych pracowniach w kamienicach przy ul.Szlak 30 i Szlak 32 w centrum Krakowa. Zajęcia są prowadzone w systemie dziennym, wieczorowym i zaoczny, czyli w weekendy, co dwa tygodnie.
Długość nauki zależy, w naszej szkole, od WAS!  Fajnie, prawda? U nas możecie się uczyć pół roku (lub krócej), rok lub dwa lata - o szczegóły dopytajcie w sekretariacie.
Stawiamy na zajęcia praktyczne! Więc czeka Was dużo dobrej zabawy i na pewno nie będziemy przynudzać.
O tym i innych kierunkach poczytajcie na naszej stronie.
No dalej! Sięgnijcie po zawód swoich marzeń.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Darmowa szkoła dla obcokrajowców

Darmowa szkoła dla obcokrajowców Gloker to międzynarodowa szkoła policealna. Mamy uczniów z całego świata – w semestrze wiosenno-letnim uczą się u nas osoby pochodzące z Maroko, Nigerii, Turcji oraz bliżsi sąsiedzi z Ukrainy, Białorusi i Rosji. Kształcimy tylko w języku polskim, ale specjalnie dla naszych uczniów mamy bezpłatne lekcje polskiego i uczymy słownictwa zawodowego. Polska wiza studencka Obcokrajowcy chcący uczyć się w Polsce muszą przede wszystkim wystąpić o długoterminową polską wizę studencką. Jest ona wydawana na okres od 91 do 365 dni. Co kolejno należy zrobić żeby uczyć się w Polsce i dostać wizę Tylko dwa kroki dzielą Was od nauki w Gloker
1. Zapisać się do szkoły Nie wystarczy rezerwacja miejsca przez internet. Trzeba w sekretariacie złożyć komplet dokumentów- można je także wysłać pocztą - można wypełnić i poprosić znajomego o dostarczenie - znajomy może wypełnić w imieniu ucznia jeśli posiada upoważnienie notarialne (jeżeli jest ono wystawione za granicą musi …

Dwa zawody w jeden rok, czyli jak szybko zostać Specjalistą ds. HR i księgowym

Prosta droga do sukcesu Specjaliści ds. HR pewnie wkroczyli w rok 2019. Znajdują się na liście zawodów deficytowych, co oznacza, że będzie pojawiać się coraz więcej ofert pracy, a pracownicy będą bardziej cenieni na rynku. Wystarczy spojrzeć na listę zawodów przygotowaną przez portal Business Insider, by przekonać się, że tak rzeczywiście jest. Dlatego w ramach programu aktywizacji zawodowej postanowiliśmy do naszej bezpłatnej księgowości dorzuć kurs z zakresu kadr - z bardzo dużym dofinansowaniem. Dzięki temu w 1 rok można zdobyć dwa zawody.

Specjalista ds. HR - kto to właściwie jest? HR czyli Human Resources, oznacza zasoby ludzkie. Obecnie każda większa firma posiada w swojej strukturze dział HR, którego pracownicy odpowiadają za rekrutację, szkolenia i politykę personalną w organizacji. Specjaliści zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, zatrudniają pracowników, rozliczają urlopy czy zwolnienia lekarskie, naliczają wynagrodzenia. Jest to mocno związane z popularnymi kiedyś “kadrami”…

Jak skorzystać z dofinansowania i uczyć się za 50zł miesięcznie?

Powoli koniec rekrutacji - sprawdź jak się zapisać
Jak skorzystać z dofinansowania na naukę w szkole policealnej Gloker? Dzięki dofinansowaniu obniżamy czesne do zaledwie 50zł za miesiąc. Rekrutacja do 15 września.

Jak skorzystać z dofinansowania? 
Zapisz się na drugi kierunek bezpłatny, a kierunek płatny wyniesie Cię jedynie 50zł miesięcznie. Tym sposobem możesz uczyć się na aż dwóch kierunkach za tak niewielką kwotę!

Jak pogodzić naukę na dwóch kierunkach?
U  nas bez problemu połączysz naukę na dwóch kierunkach. Zjazdy na kierunkach zaocznych bezpłatnych nie pokrywają się ze zjazdami na kierunkach zaocznych dofinansowanych. Zajęcia odbywają się naprzemiennie (nie dotyczy to kierunków w trybie weekendowym - zajęcia w każdy weekend). Możesz też wybrać tryb dzienny + tryb zaoczny. W sekretariacie dowiesz się więcej na temat trybów nauczania na poszczególnych kierunkach - zadzwoń.

Na jakie kierunki bezpłatne jeszcze rekrutujemy?  
Technik masażysta z fizjoterapią
Opiekun medyczny
Terapia zajęcio…