Przejdź do głównej zawartości

BEZPŁATNE LICEUM DLA DOROSŁYCH.


JEŚLI KTOŚ WAM MÓWI, ŻE JEST ZA PÓŹNO, NIE SŁUCHAJCIE GO! ABSOLUTNIE!
Nie macie szkoły średniej? Nie szkodzi, bo wcale NIE JEST ZA PÓŹNO.
Dla tych, którzy do liceum nie poszli zaraz po szkole podstawowej i dla tych, którzy jej nie skończyli uruchomiliśmy Liceum dla Dorosłych. 
Zmieniliście zdanie, chcecie się uczyć, może potem pójść na studia, ale z jakiś powodów nie macie skończonej szkoły średniej i nie macie matury?
Macie już za to inne obowiązki, pracę, może rodzinę lub inne zobowiązania?
No właśnie. Czyli dobrze trafiliśmy.


Nasza oferta jest dla WAS bo...
Nasza szkoła jest bezpłatna. Udało nam się zdobyć dofinansowanie na ten projekt, dlatego zajęcia u nas nie narusza Twojego budżetu.
Uczymy w systemie dziennym wieczorowym i zaocznym, więc możecie to pogodzić ze swoimi zajęciami.
Nasz program nauczania jest oczywiście zatwierdzony przez Ministra Edukacji Narodowej i obejmuje 12 przedmiotów podstawowych w tym niektóre z możliwością rozszerzenia.
Wydajemy zaświadczenia do ZUS, KRUS i MOPS.
A jeśli będziecie chcieli więcej.. wszystkim licealistom naszej szkoły zapewniamy możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji w naszych placówkach GLOKER na bezpłatnych i dofinansowanych kierunkach.
Jedyny warunek, który musicie spełniać to, ukończone gimnazjum, ośmioklasowa szkoła podstawowa lub zasadnicza szkoła zawodowa.
Przyjmujemy osoby pełnoletnie oraz takie, które ukończą 18 lat w bieżącym roku kalendarzowym.
Za późno może być tylko wtedy, kiedy wciąż się będziecie zastanawiać i patrzeć jak inni się gają po więcej!
Zapytaj o szczegóły w naszym sekretariacie.
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Darmowa szkoła dla obcokrajowców

Darmowa szkoła dla obcokrajowców Gloker to międzynarodowa szkoła policealna. Mamy uczniów z całego świata – w semestrze wiosenno-letnim uczą się u nas osoby pochodzące z Maroko, Nigerii, Turcji oraz bliżsi sąsiedzi z Ukrainy, Białorusi i Rosji. Kształcimy tylko w języku polskim, ale specjalnie dla naszych uczniów mamy bezpłatne lekcje polskiego i uczymy słownictwa zawodowego. Polska wiza studencka Obcokrajowcy chcący uczyć się w Polsce muszą przede wszystkim wystąpić o długoterminową polską wizę studencką. Jest ona wydawana na okres od 91 do 365 dni. Co kolejno należy zrobić żeby uczyć się w Polsce i dostać wizę Tylko dwa kroki dzielą Was od nauki w Gloker
1. Zapisać się do szkoły Nie wystarczy rezerwacja miejsca przez internet. Trzeba w sekretariacie złożyć komplet dokumentów- można je także wysłać pocztą - można wypełnić i poprosić znajomego o dostarczenie - znajomy może wypełnić w imieniu ucznia jeśli posiada upoważnienie notarialne (jeżeli jest ono wystawione za granicą musi …

Dwa zawody w jeden rok, czyli jak szybko zostać Specjalistą ds. HR i księgowym

Prosta droga do sukcesu Specjaliści ds. HR pewnie wkroczyli w rok 2019. Znajdują się na liście zawodów deficytowych, co oznacza, że będzie pojawiać się coraz więcej ofert pracy, a pracownicy będą bardziej cenieni na rynku. Wystarczy spojrzeć na listę zawodów przygotowaną przez portal Business Insider, by przekonać się, że tak rzeczywiście jest. Dlatego w ramach programu aktywizacji zawodowej postanowiliśmy do naszej bezpłatnej księgowości dorzuć kurs z zakresu kadr - z bardzo dużym dofinansowaniem. Dzięki temu w 1 rok można zdobyć dwa zawody.

Specjalista ds. HR - kto to właściwie jest? HR czyli Human Resources, oznacza zasoby ludzkie. Obecnie każda większa firma posiada w swojej strukturze dział HR, którego pracownicy odpowiadają za rekrutację, szkolenia i politykę personalną w organizacji. Specjaliści zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, zatrudniają pracowników, rozliczają urlopy czy zwolnienia lekarskie, naliczają wynagrodzenia. Jest to mocno związane z popularnymi kiedyś “kadrami”…

Jak skorzystać z dofinansowania i uczyć się za 50zł miesięcznie?

Powoli koniec rekrutacji - sprawdź jak się zapisać
Jak skorzystać z dofinansowania na naukę w szkole policealnej Gloker? Dzięki dofinansowaniu obniżamy czesne do zaledwie 50zł za miesiąc. Rekrutacja do 15 września.

Jak skorzystać z dofinansowania? 
Zapisz się na drugi kierunek bezpłatny, a kierunek płatny wyniesie Cię jedynie 50zł miesięcznie. Tym sposobem możesz uczyć się na aż dwóch kierunkach za tak niewielką kwotę!

Jak pogodzić naukę na dwóch kierunkach?
U  nas bez problemu połączysz naukę na dwóch kierunkach. Zjazdy na kierunkach zaocznych bezpłatnych nie pokrywają się ze zjazdami na kierunkach zaocznych dofinansowanych. Zajęcia odbywają się naprzemiennie (nie dotyczy to kierunków w trybie weekendowym - zajęcia w każdy weekend). Możesz też wybrać tryb dzienny + tryb zaoczny. W sekretariacie dowiesz się więcej na temat trybów nauczania na poszczególnych kierunkach - zadzwoń.

Na jakie kierunki bezpłatne jeszcze rekrutujemy?  
Technik masażysta z fizjoterapią
Opiekun medyczny
Terapia zajęcio…