Przejdź do głównej zawartości

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ- najbardziej pożądany zawód w Niemczech!

Macie w sobie wewnętrzną potrzebę pomagania?
Marzy Wam się praca, w której będziecie się spełniać, która zapewni Wam dobrą płacę i możliwość realizowania innych marzeń?
Do tego nie macie nic przeciwko, by wyjechać z granicę, wręcz przeciwnie, z wypiekami na twarzy jeździcie palcem po mapie i marzycie o dalekich i tych nieco bliższych podróżach.
W dodatku śpieszy Wam się i chcecie tego wszystkiego już, jak najszybciej.
Mamy dla Was, naszym zdaniem, idealne rozwiązanie.

ASYSTENTOSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - zawód w zaledwie rok, państwowy dyplom, a kierunek jest dofinansowany w 100%.

Naukę realizujemy w ramach Szkoły Policealnej z uprawnieniami szkoły publicznej i po jej ukończeniu otrzymujecie tytuł technika.
To po prostu znaczy, że w rok macie zawód i to kompletnie za darmo.
Wasza praca polegać będzie na pomocy i rehabilitacji osób starszych i niepełnosprawnych. Ale przede wszystkim będziecie towarzyszem, przyjacielem osoby, która Was potrzebuje.
Ponieważ AON to zawód przyszłości, warto go mieć.
Ponieważ największe zapotrzebowanie na te właśnie kwalifikacje ma niemiecki rynek pracy, wychodząc temu naprzeciw do naszych zajęć dodaliśmy, specjalnie, kurs języka niemieckiego. Poza tym w programie: język migowy, elementy psychologii i socjologii, anatomia i patologia, terapia zajęciowa i podstawy przedsiębiorczości.

Zależy nam, żeby osoby z dyplomem szkoły Gloker byli najlepszymi specjalistami na rynku pracy. Dlatego będzie dużo zajęć praktycznych, a Waszą wiedzę sprawdzimy dokładnie.
Pamiętajcie: zajęcia są bezpłatne, a ilość miejsc ograniczona, nie czekajcie więc do września, by złożyć swoje dokumenty.

Może przygoda Waszego życia właśnie się zaczyna?


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Znane są wyniki matur 2017 w Krakowie

Trzymaliśmy mocno kciuki za tegorocznych maturzystów i w piątek okazało się, że wynik w województwie małopolskim jest lepszy od krajowego aż o 5 %.Wyniki egzaminów maturalnych 2017 są dostępne na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej (OKE w Krakowie) - wystarczy podać swój PESEL i wszystko jasne.

Mamy dla tegorocznych maturzystów dobrą wiadomośćz maturą czy nie (do zapisu wystarczy ukończona szkoła średnia) u nas możecie się uczyć bez żadnych opłat i w już ciągu jednego roku zdobyć dobrze płatny zawód!

Nawet jeśli zapiszecie się na studia to i tak możecie uczyć się u nas - mamy szkoły dzienne i zaoczne (które nie kolidują z nauką na innych kierunkach) - wszystko po to, żeby zwiększyć wasze możliwości i przyszłe zarobki... Głowa do góry - jesteśmy, żeby Wam pomóc!

Liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: gloker.krakow@gmail.com

Z NAMI UCZYSZ SIĘ BEZPŁATNIE Od …

Gotuj z pasją w Gloker

Moda na gotowanie trwa. Telewizja pęka w szwach od programów kulinarnych. Co druga restauracja oprócz standardowego serwisu i cateringów, oferuje warsztaty gotowania i dietetyczne dania lunch'owe na wynos. Popyt na FOOD jest i wszystko co się z nim łączy, więc i jak grzyby po deszczu pojawiają się nowe propozycje. Festiwale kulinarne, zloty food fruck'ów, kuchnia molekularna, własne uprawianie warzyw, moda na bio, eko, vege. My się cieszymy, bo do momentu gdy motywem jest ZDROWIE I SMAK, mamy pewność, że ten BOOM idzie w dobrym kierunku. Rośnie też świadomość konsumenta. Lubimy wiedzieć, skąd pochodzi ryba, którą kupujemy, czy warzywo. Niektórzy, idą krok do przodu i sami łowią, polują i uprawiają. Mają przecież wtedy pewność źródła.Zaczynamy też zwracać uwagę na skład i sposób przetworzenia produktu. Czytamy, a przynajmniej powinniśmy, czytać etykietki. Samo przygotowywanie posiłku stało się też już nie tylko wiernym podążaniem za przepisami, a kulinarną twórczością. Pewnie tylko …

FLORYSTA- potrzebny od zaraz!

O tym, że FLORYSTA jest w czołówce zawodów przyszłości już pisaliśmy i to zdaje się całkiem niedawno. O tym, że TEN ZAWÓD możecie zdobyć u nas i to całkiem BEZPŁATNIE też pisaliśmy. Na czym polega florystyka i jak wygląda ten kierunek w GLOKER, też już z naszych postów wiecie.
Dziś za to chcielibyśmy spojrzeć na pracę florysty z innej strony i pokazać Wam jakie, poza robieniem bukietów na imprezy okolicznościowe i wystrojem lokali, stawia przed AMBITNYM FLORYSTĄ wyzwania świat, w którym obecnie żyjemy. Zabrzmiało poważnie i groźnie. Nie bójcie się, nie będzie groźnie, będzie bajkowo.

Florysta, który posiada własną kwiaciarnię, pracownię, lub ten etatowy, absolutnie każdy, może współpracować, przy sesjach zdjęciowych, tych w których kwiaty grają rolę ogromną- w SESJACH ŚLUBNYCH. Wiadomo, że bukiet panny młodej to jeden z ważniejszych elementów stroju. Musi być piękny, niepowtarzalny, pasować do osobowości panny młodej, musi pasować też do jej sukni, musi też pięknie współpracować na sesji …