Przejdź do głównej zawartości

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ- najbardziej pożądany zawód w Niemczech!

Macie w sobie wewnętrzną potrzebę pomagania?
Marzy Wam się praca, w której będziecie się spełniać, która zapewni Wam dobrą płacę i możliwość realizowania innych marzeń?
Do tego nie macie nic przeciwko, by wyjechać z granicę, wręcz przeciwnie, z wypiekami na twarzy jeździcie palcem po mapie i marzycie o dalekich i tych nieco bliższych podróżach.
W dodatku śpieszy Wam się i chcecie tego wszystkiego już, jak najszybciej.
Mamy dla Was, naszym zdaniem, idealne rozwiązanie.

ASYSTENTOSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - zawód w zaledwie rok, państwowy dyplom, a kierunek jest dofinansowany w 100%.

Naukę realizujemy w ramach Szkoły Policealnej z uprawnieniami szkoły publicznej i po jej ukończeniu otrzymujecie tytuł technika.
To po prostu znaczy, że w rok macie zawód i to kompletnie za darmo.
Wasza praca polegać będzie na pomocy i rehabilitacji osób starszych i niepełnosprawnych. Ale przede wszystkim będziecie towarzyszem, przyjacielem osoby, która Was potrzebuje.
Ponieważ AON to zawód przyszłości, warto go mieć.
Ponieważ największe zapotrzebowanie na te właśnie kwalifikacje ma niemiecki rynek pracy, wychodząc temu naprzeciw do naszych zajęć dodaliśmy, specjalnie, kurs języka niemieckiego. Poza tym w programie: język migowy, elementy psychologii i socjologii, anatomia i patologia, terapia zajęciowa i podstawy przedsiębiorczości.

Zależy nam, żeby osoby z dyplomem szkoły Gloker byli najlepszymi specjalistami na rynku pracy. Dlatego będzie dużo zajęć praktycznych, a Waszą wiedzę sprawdzimy dokładnie.
Pamiętajcie: zajęcia są bezpłatne, a ilość miejsc ograniczona, nie czekajcie więc do września, by złożyć swoje dokumenty.

Może przygoda Waszego życia właśnie się zaczyna?


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Znane są wyniki matur 2017 w Krakowie

Trzymaliśmy mocno kciuki za tegorocznych maturzystów i w piątek okazało się, że wynik w województwie małopolskim jest lepszy od krajowego aż o 5 %.Wyniki egzaminów maturalnych 2017 są dostępne na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej (OKE w Krakowie) - wystarczy podać swój PESEL i wszystko jasne.

Mamy dla tegorocznych maturzystów dobrą wiadomośćz maturą czy nie (do zapisu wystarczy ukończona szkoła średnia) u nas możecie się uczyć bez żadnych opłat i w już ciągu jednego roku zdobyć dobrze płatny zawód!

Nawet jeśli zapiszecie się na studia to i tak możecie uczyć się u nas - mamy szkoły dzienne i zaoczne (które nie kolidują z nauką na innych kierunkach) - wszystko po to, żeby zwiększyć wasze możliwości i przyszłe zarobki... Głowa do góry - jesteśmy, żeby Wam pomóc!

Liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: gloker.krakow@gmail.com

Z NAMI UCZYSZ SIĘ BEZPŁATNIE Od …

Jak zostać florystą?

Smętna gerbera z tak zwanym przystrojeniem, to już na szczęście przeszłość. Wszyscy kochamy kwiaty, okazji by je wręczać jest bez liku, za to fachowców jak na lekarstwo. Bo jeśli ktoś twierdzi, że florystą może być każdy kto lubi rośliny i ma dobry gust, to oczywiście straszna bzdura.
Zamiłowanie do zieleni i „dobre oko” mogą pomóc to fakt, jednak musi za tym iść odpowiednia wiedza. Taką damy Wam w rok, jeśli zdecydujecie się na nasz kurs. Niech jedyną zachętą do nauki nie będzie fakt, że w Gloker FLORYSTYKI uczysz się bezpłatnie, bo udało nam się zdobyć odpowiednie dofinansowanie. Niech najważniejszym argumentem będą fakty. Po pierwsze nasz program nauczania. Materiałoznawstwo, kulturowe podstawy florystyki, środki wyrazu, podstawy przedsiębiorczości i język obcy to tylko część teoretyczna. Ponieważ niejednokrotnie podkreślamy, że kształcimy specjalistów- podstawą w naszej szkole są praktyki, dużo praktyk. W części praktycznej uczymy Was wykonywania kompozycji kwiatowych: od odpowiedniego…

Gotuj z pasją w Gloker

Moda na gotowanie trwa. Telewizja pęka w szwach od programów kulinarnych. Co druga restauracja oprócz standardowego serwisu i cateringów, oferuje warsztaty gotowania i dietetyczne dania lunch'owe na wynos. Popyt na FOOD jest i wszystko co się z nim łączy, więc i jak grzyby po deszczu pojawiają się nowe propozycje. Festiwale kulinarne, zloty food fruck'ów, kuchnia molekularna, własne uprawianie warzyw, moda na bio, eko, vege. My się cieszymy, bo do momentu gdy motywem jest ZDROWIE I SMAK, mamy pewność, że ten BOOM idzie w dobrym kierunku. Rośnie też świadomość konsumenta. Lubimy wiedzieć, skąd pochodzi ryba, którą kupujemy, czy warzywo. Niektórzy, idą krok do przodu i sami łowią, polują i uprawiają. Mają przecież wtedy pewność źródła.Zaczynamy też zwracać uwagę na skład i sposób przetworzenia produktu. Czytamy, a przynajmniej powinniśmy, czytać etykietki. Samo przygotowywanie posiłku stało się też już nie tylko wiernym podążaniem za przepisami, a kulinarną twórczością. Pewnie tylko …