Przejdź do głównej zawartości

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ- najbardziej pożądany zawód w Niemczech!

Macie w sobie wewnętrzną potrzebę pomagania?
Marzy Wam się praca, w której będziecie się spełniać, która zapewni Wam dobrą płacę i możliwość realizowania innych marzeń?
Do tego nie macie nic przeciwko, by wyjechać z granicę, wręcz przeciwnie, z wypiekami na twarzy jeździcie palcem po mapie i marzycie o dalekich i tych nieco bliższych podróżach.
W dodatku śpieszy Wam się i chcecie tego wszystkiego już, jak najszybciej.
Mamy dla Was, naszym zdaniem, idealne rozwiązanie.

ASYSTENTOSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - zawód w zaledwie rok, państwowy dyplom, a kierunek jest dofinansowany w 100%.

Naukę realizujemy w ramach Szkoły Policealnej z uprawnieniami szkoły publicznej i po jej ukończeniu otrzymujecie tytuł technika.
To po prostu znaczy, że w rok macie zawód i to kompletnie za darmo.
Wasza praca polegać będzie na pomocy i rehabilitacji osób starszych i niepełnosprawnych. Ale przede wszystkim będziecie towarzyszem, przyjacielem osoby, która Was potrzebuje.
Ponieważ AON to zawód przyszłości, warto go mieć.
Ponieważ największe zapotrzebowanie na te właśnie kwalifikacje ma niemiecki rynek pracy, wychodząc temu naprzeciw do naszych zajęć dodaliśmy, specjalnie, kurs języka niemieckiego. Poza tym w programie: język migowy, elementy psychologii i socjologii, anatomia i patologia, terapia zajęciowa i podstawy przedsiębiorczości.

Zależy nam, żeby osoby z dyplomem szkoły Gloker byli najlepszymi specjalistami na rynku pracy. Dlatego będzie dużo zajęć praktycznych, a Waszą wiedzę sprawdzimy dokładnie.
Pamiętajcie: zajęcia są bezpłatne, a ilość miejsc ograniczona, nie czekajcie więc do września, by złożyć swoje dokumenty.

Może przygoda Waszego życia właśnie się zaczyna?


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Znane są wyniki matur 2017 w Krakowie

Trzymaliśmy mocno kciuki za tegorocznych maturzystów i w piątek okazało się, że wynik w województwie małopolskim jest lepszy od krajowego aż o 5 %.Wyniki egzaminów maturalnych 2017 są dostępne na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej (OKE w Krakowie) - wystarczy podać swój PESEL i wszystko jasne.

Mamy dla tegorocznych maturzystów dobrą wiadomośćz maturą czy nie (do zapisu wystarczy ukończona szkoła średnia) u nas możecie się uczyć bez żadnych opłat i w już ciągu jednego roku zdobyć dobrze płatny zawód!

Nawet jeśli zapiszecie się na studia to i tak możecie uczyć się u nas - mamy szkoły dzienne i zaoczne (które nie kolidują z nauką na innych kierunkach) - wszystko po to, żeby zwiększyć wasze możliwości i przyszłe zarobki... Głowa do góry - jesteśmy, żeby Wam pomóc!

Liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: gloker.krakow@gmail.com

Z NAMI UCZYSZ SIĘ BEZPŁATNIE Od …

OSTATNI DZWONEK W GLOKER

Mamy dla Was dobre wieści- ponieważ jak już wspominaliśmy frekwencja w tym roku była pozytywnie zaskakująca. Na niektóre kierunki już niestety nie mamy miejsc, ale te dobre wieści są takie, że możecie się zapisać już na semestr wiosenny. Z nauką wystartujemy w lutym.
Są też kierunki, na których miejsca jeszcze są i mimo, że zajęcia się rozpoczęły możemy, wyjątkowo dopisać Was do listy. Poniżej wykaz dostępnych kierunków z opisami.
Nie czekajcie dłużej, to już naprawdę OSTATNI DZWONEK!!
ADMINISTRACJA
FIZJOTERAPIA
CUKIERNIK
DEKORATORWNĘTRZ.
GLOKER - Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI

W pierwszy dzień po majówce, mamy nadzieję, że jakimś cudem WAM pogoda dopisała. Wiosna nas nie rozpieszcza w tym roku, dlatego postanowiliśmy się dopieścić sami i zaraz po tym arktycznym długim weekendzie przypominamy Wam, że po pierwsze u nas możecie uczyć się ZA DARMO lub z DOFINANSOWANIEM i z nauką ruszyć już od września. A po drugie, że nasz sekretariat już działa normalnie i czekamy na Wasze zgłoszenia. Pozdrawiamy ciepło i słonecznie, tak dla odmiany ;)