Przejdź do głównej zawartości

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ- najbardziej pożądany zawód w Niemczech!

Macie w sobie wewnętrzną potrzebę pomagania?
Marzy Wam się praca, w której będziecie się spełniać, która zapewni Wam dobrą płacę i możliwość realizowania innych marzeń?
Do tego nie macie nic przeciwko, by wyjechać z granicę, wręcz przeciwnie, z wypiekami na twarzy jeździcie palcem po mapie i marzycie o dalekich i tych nieco bliższych podróżach.
W dodatku śpieszy Wam się i chcecie tego wszystkiego już, jak najszybciej.
Mamy dla Was, naszym zdaniem, idealne rozwiązanie.

ASYSTENTOSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - zawód w zaledwie rok, państwowy dyplom, a kierunek jest dofinansowany w 100%.

Naukę realizujemy w ramach Szkoły Policealnej z uprawnieniami szkoły publicznej i po jej ukończeniu otrzymujecie tytuł technika.
To po prostu znaczy, że w rok macie zawód i to kompletnie za darmo.
Wasza praca polegać będzie na pomocy i rehabilitacji osób starszych i niepełnosprawnych. Ale przede wszystkim będziecie towarzyszem, przyjacielem osoby, która Was potrzebuje.
Ponieważ AON to zawód przyszłości, warto go mieć.
Ponieważ największe zapotrzebowanie na te właśnie kwalifikacje ma niemiecki rynek pracy, wychodząc temu naprzeciw do naszych zajęć dodaliśmy, specjalnie, kurs języka niemieckiego. Poza tym w programie: język migowy, elementy psychologii i socjologii, anatomia i patologia, terapia zajęciowa i podstawy przedsiębiorczości.

Zależy nam, żeby osoby z dyplomem szkoły Gloker byli najlepszymi specjalistami na rynku pracy. Dlatego będzie dużo zajęć praktycznych, a Waszą wiedzę sprawdzimy dokładnie.
Pamiętajcie: zajęcia są bezpłatne, a ilość miejsc ograniczona, nie czekajcie więc do września, by złożyć swoje dokumenty.

Może przygoda Waszego życia właśnie się zaczyna?


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

DEKORATOR WNĘTRZ- kierunek z przyszłością.

Możecie godzinami buszować po ekspozycjach IKEA? Macie wyobraźnię przestrzenną, fantazję i mnóstwo pomysłów? Przywiązujecie uwagę do szczegółów i macie słabość do pięknych przedmiotów? No to wyobraźcie sobie, że moglibyście z tego żyć!


DEKORATOR WNĘTRZ nie tylko brzmi dumnie, to doskonałe zajęcie dla ludzi z fantazją i co niezmiernie istotne- plasuje się w ścisłej czołówce zawodów przyszłości. U nas w zaledwie jedne rok nauczymy Was kompozycji architektonicznej, ergonomii, psychologii koloru, projektowania form przestrzennych, dekoratorstwa i wyposażenia, historii sztuki. Ponieważ na każdym kroku podkreślamy, że uczymy specjalistów, zależy nam na Waszych kwalifikacjach, dlatego praktyki – DUŻO PRAKTYK, a na nich organizacja przestrzeni, projektowanie wnętrz, rysunek, obsługa profesjonalnego oprogramowania, rendering, Photoshop, ArchiCADA, Auto CADA, projektowanie grafiki w 3D.


W GLOKER zajęcia odbywają się w trybie dziennym, wieczorowym lub weekendowym (co drugi weekend). Po pomyślnie zali…

Jak zostać florystą?

Smętna gerbera z tak zwanym przystrojeniem, to już na szczęście przeszłość. Wszyscy kochamy kwiaty, okazji by je wręczać jest bez liku, za to fachowców jak na lekarstwo. Bo jeśli ktoś twierdzi, że florystą może być każdy kto lubi rośliny i ma dobry gust, to oczywiście straszna bzdura.
Zamiłowanie do zieleni i „dobre oko” mogą pomóc to fakt, jednak musi za tym iść odpowiednia wiedza. Taką damy Wam w rok, jeśli zdecydujecie się na nasz kurs. Niech jedyną zachętą do nauki nie będzie fakt, że w Gloker FLORYSTYKI uczysz się bezpłatnie, bo udało nam się zdobyć odpowiednie dofinansowanie. Niech najważniejszym argumentem będą fakty. Po pierwsze nasz program nauczania. Materiałoznawstwo, kulturowe podstawy florystyki, środki wyrazu, podstawy przedsiębiorczości i język obcy to tylko część teoretyczna. Ponieważ niejednokrotnie podkreślamy, że kształcimy specjalistów- podstawą w naszej szkole są praktyki, dużo praktyk. W części praktycznej uczymy Was wykonywania kompozycji kwiatowych: od odpowiedniego…