Przejdź do głównej zawartości

Fitness i odnowa biologiczna w Gloker.

  Moda na zdrowie trwa i bardzo nas to cieszy.
Coraz więcej osób woli spędzać czas w siłowni, lub na spacerach po parku niż z pilotem przed telewizorem.
Coraz częściej sięgamy po zdrowe przekąski, korzystamy z pomocy dietetyków, trenerów personalnych i instruktorów odnowy biologicznej.
Gloker szkoli min takich właśnie specjalistów.

Każdy nasz absolwent po ukończeniu szkoły otrzymuje legitymację instruktorską, która jest jego przepustką do świata sportu i zdrowia.
Innymi słowy, kończąc naszą szkołę jesteście w pełni przygotowani do zawodu na przykład INSTRUKTORA FITNESS czy INSTRUKTORA ODNOWY BIOLOGICZNEJ.
 
 Zmieniamy nie tyko Wasze ciała ale i Wasze umysły.

Przede wszystkim zależy nam byście wiedzieli absolutnie wszystko o anatomii człowieka, o dietetyce, pierwszej pomocy.

Na kierunku INSTRUKTOR FITNESSU stawiamy na organizację i przygotowanie zajęć, techniki treningu, choreografię, masaż sportowy.
 

Na ODNOWIE BIOLOGICZNEJ nauczymy Was jak dopasować do klienta odpowiednia terapię i ją przeprowadzić, od krioterapii, przez balneoterapię po światłoterapię.


Na obu kierunkach uczymy podstaw dietetyki.

Jak zawsze ważne są dla nas praktyki, dlatego spędzicie godziny w naszych pracowniach zawodowych i sali fitness i nudy nie będzie ;)

Teraz dodatkowo nasze zajęcia są w promocyjnej cenie.

Za miesiąc płacicie tylko 93,50 złotych.

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Dlatego nie czekajcie na wrzesień- aplikujcie już teraz.

Czekamy na Wasze zgłoszenia.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Darmowa szkoła dla obcokrajowców

Darmowa szkoła dla obcokrajowców Gloker to międzynarodowa szkoła policealna. Mamy uczniów z całego świata – w semestrze wiosenno-letnim uczą się u nas osoby pochodzące z Maroko, Nigerii, Turcji oraz bliżsi sąsiedzi z Ukrainy, Białorusi i Rosji. Kształcimy tylko w języku polskim, ale specjalnie dla naszych uczniów mamy bezpłatne lekcje polskiego i uczymy słownictwa zawodowego. Polska wiza studencka Obcokrajowcy chcący uczyć się w Polsce muszą przede wszystkim wystąpić o długoterminową polską wizę studencką. Jest ona wydawana na okres od 91 do 365 dni. Co kolejno należy zrobić żeby uczyć się w Polsce i dostać wizę Tylko dwa kroki dzielą Was od nauki w Gloker
1. Zapisać się do szkoły Nie wystarczy rezerwacja miejsca przez internet. Trzeba w sekretariacie złożyć komplet dokumentów- można je także wysłać pocztą - można wypełnić i poprosić znajomego o dostarczenie - znajomy może wypełnić w imieniu ucznia jeśli posiada upoważnienie notarialne (jeżeli jest ono wystawione za granicą musi …

Dwa zawody w jeden rok, czyli jak szybko zostać Specjalistą ds. HR i księgowym

Prosta droga do sukcesu Specjaliści ds. HR pewnie wkroczyli w rok 2019. Znajdują się na liście zawodów deficytowych, co oznacza, że będzie pojawiać się coraz więcej ofert pracy, a pracownicy będą bardziej cenieni na rynku. Wystarczy spojrzeć na listę zawodów przygotowaną przez portal Business Insider, by przekonać się, że tak rzeczywiście jest. Dlatego w ramach programu aktywizacji zawodowej postanowiliśmy do naszej bezpłatnej księgowości dorzuć kurs z zakresu kadr - z bardzo dużym dofinansowaniem. Dzięki temu w 1 rok można zdobyć dwa zawody.

Specjalista ds. HR - kto to właściwie jest? HR czyli Human Resources, oznacza zasoby ludzkie. Obecnie każda większa firma posiada w swojej strukturze dział HR, którego pracownicy odpowiadają za rekrutację, szkolenia i politykę personalną w organizacji. Specjaliści zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, zatrudniają pracowników, rozliczają urlopy czy zwolnienia lekarskie, naliczają wynagrodzenia. Jest to mocno związane z popularnymi kiedyś “kadrami”…

Jak skorzystać z dofinansowania i uczyć się za 50zł miesięcznie?

Powoli koniec rekrutacji - sprawdź jak się zapisać
Jak skorzystać z dofinansowania na naukę w szkole policealnej Gloker? Dzięki dofinansowaniu obniżamy czesne do zaledwie 50zł za miesiąc. Rekrutacja do 15 września.

Jak skorzystać z dofinansowania? 
Zapisz się na drugi kierunek bezpłatny, a kierunek płatny wyniesie Cię jedynie 50zł miesięcznie. Tym sposobem możesz uczyć się na aż dwóch kierunkach za tak niewielką kwotę!

Jak pogodzić naukę na dwóch kierunkach?
U  nas bez problemu połączysz naukę na dwóch kierunkach. Zjazdy na kierunkach zaocznych bezpłatnych nie pokrywają się ze zjazdami na kierunkach zaocznych dofinansowanych. Zajęcia odbywają się naprzemiennie (nie dotyczy to kierunków w trybie weekendowym - zajęcia w każdy weekend). Możesz też wybrać tryb dzienny + tryb zaoczny. W sekretariacie dowiesz się więcej na temat trybów nauczania na poszczególnych kierunkach - zadzwoń.

Na jakie kierunki bezpłatne jeszcze rekrutujemy?  
Technik masażysta z fizjoterapią
Opiekun medyczny
Terapia zajęcio…