Przejdź do głównej zawartości

Informacje na temat rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Czas rozpocząć nowy rok szkolny;) Kto nie zdążył się zapisać, może wpisać się na listę rezerwową lub na kolejny semestr, by zacząć naukę od lutego. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy czy na Twoim kierunku są jeszcze miejsca!



Czy można się jeszcze zapisać? 

Na wielu kierunkach skończyły się już miejsca, ale zachęcamy Was do zapisywania się na listę rezerwową. Zdarza się, że niektóre osoby zmuszone są zrezygnować, a wtedy pojawiają się kolejne wolne miejsca. Warto być przygotowanym na taką sytuację i zapisać się na listę. Jeżeli miejsce się zwolni - skontaktujemy się z Tobą. 

Co więcej, już teraz można zarezerwować sobie miejsce na semestr od lutego, poprzez formularz rezerwacji miejsca. Zajęcia rozpoczynamy dwa razy w roku, więc jeśli nie udało Ci się zapisać teraz, nie musisz tracić całego roku - zacznij naukę w lutym. 


Jak otrzymasz plan zajęć? 

Plany zajęć wysyłamy każdemu słuchaczowi na jego email. Informacje o gotowych planach publikujemy również na naszym profilu na facebooku. Obserwujcie nas! Do każdego planu dostarczamy również mapkę, dzięki której z łatwością odnajdziesz właściwe sale.


Masz braki w dokumentacji? Uzupełnij!

W przypadku niekompletnej dokumentacji, uzupełnij ją jak najszybciej. Wszystkie potrzebne dokumenty muszą znajdować się w sekretariacie. Jakie to dokumenty? Ich listę znajdziesz na naszej stronie. Jeśli nie jesteś pewna/pewny czy Twoja dokumentacja jest kompletna. również sprawdź listę. 

Możesz pobrać tam umowę i kwestionariusz, które są niezbędne do prawidłowego i pełnego zapisu do szkoły.


Jak się przygotować do pierwszych zajęć? 

My zajmiemy się przygotowaniem wszystkich materiałów, które otrzymasz od nas gratis. Wystarczy więc, że zjawisz się na zajęciach jedynie z notatnikiem i długopisem lub laptopem, jeśli wolisz. 


Czy stosujemy zasady bezpieczeństwa? 

W szkole stosujemy się do wszystkich wytycznych MEN. Dbamy o czystość i dezynfekcję, a wszyscy nasi pracownicy zostali przeszkoleni z zasad zachowania szczególnej ostrożności. Poniżej mamy dla Was informacje, o tym, jak należy się zachować, nie tylko w szkole, ale i poza nią:




Serdecznie witamy wszystkich nowych słuchaczy i mamy nadzieję, że czas spędzony w naszej szkole będzie dla Was wspaniałym i cennym doświadczeniem! 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Darmowa szkoła dla obcokrajowców

Darmowa szkoła dla obcokrajowców Gloker to międzynarodowa szkoła policealna. Mamy uczniów z całego świata – w semestrze wiosenno-letnim uczą się u nas osoby pochodzące z Maroko, Nigerii, Turcji oraz bliżsi sąsiedzi z Ukrainy, Białorusi i Rosji. Kształcimy tylko w języku polskim, ale specjalnie dla naszych uczniów mamy bezpłatne lekcje polskiego i uczymy słownictwa zawodowego. Polska wiza studencka Obcokrajowcy chcący uczyć się w Polsce muszą przede wszystkim wystąpić o długoterminową polską wizę studencką. Jest ona wydawana na okres od 91 do 365 dni. Co kolejno należy zrobić żeby uczyć się w Polsce i dostać wizę Tylko dwa kroki dzielą Was od nauki w Gloker   1. Zapisać się do szkoły Nie wystarczy rezerwacja miejsca przez internet. Trzeba w sekretariacie złożyć komplet dokumentów - można je także wysłać pocztą - można wypełnić i poprosić znajomego o dostarczenie - znajomy może wypełnić w imieniu ucznia jeśli posiada upoważnienie notarial

KIERUNEK PÓŁTORAROCZNY - fizjoterapeuta

FIZJOTERAPEUTA 1. Przedmioty nauczania: - wychowanie fizyczne - psychologia z elementami etyki zawodowej - anatomia czynnościowa z fizjologią - teoretyczne podstawy fizjoterapii klinicznej - patologia - metodyka i systematyka ćwiczeń fizycznych - kinezyterapia zaopatrzenie ortopedyczne - pracowania kinezyterapii - fizykoterapia - pracowania fizykoterapii - masaż - pomoc doraźna 2. Praca: - kliniki i szpitale - sanatoria - gabinety rehabilitacji, gabinety kosmetyczne - domy pomocy społecznej, domy opieki nas osobami starszymi 3. Informacje i zapisy: - Szczegółowych informacji udzielamy w sekretariacie szkoły przy ul. Szlak 32/1 - Nauka trwa trzy semestry - Zajęcia prowadzone są w systemie zaocznym (co dwa tygodnie: sobota i niedziela). Wymagane dokumenty: - zdjęcia legitymacyjne (2 szt.) - ksero dowodu osobistego - przy zapisie należy wnieść opłatę I raty czesnego

Sprawdź, co warto wiedzieć przed egzaminem państwowym!

Przygotowujesz się do egzaminu państwowego? Nie denerwuj się. W szkole Gloker dbamy o to, aby egzamin był jak najmniej stresujący! Czasu pozostało niewiele, dlatego warto poznać kilka najważniejszych informacji. Sprawdź jak wygląda egzamin zawodowy teoretyczny i praktyczny - krok po kroku. Po pierwsze, egzamin praktyczny, będziesz zdawał w naszych pracowniach szkolnych! Brzmi świetnie, prawda? Zdarza się, że egzamin przeprowadzany jest w innym miejscu niż szkoła, w której Uczeń się uczy. Szkoła Gloker jest Ośrodkiem Egzaminacyjnym Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, a to oznacza, że Egzaminator przyjedzie do Szkoły. Po drugie, przeprowadziliśmy egzaminy próbne w szkole, dlatego test, z wykorzystaniem systemu elektronicznego nie będzie zaskoczeniem. Czeka Cię więc egzamin bez stresu i strachu przed nieznanym. Nie taki diabeł straszny, czyli kilka słów o tym, jak przebiega państwowy egzamin. Egzaminy są przeprowadzane zgodnie z harmonogramem ogłoszonym przez Okręgową Komisję Egzaminac