Przejdź do głównej zawartości

Jak zostać informatykiem. Część druga.




Dziś tylko krótkie uzupełnienie dotyczące naszego, rozszerzonego teraz, kierunku INFORMATYKA.
O tym, jak nim zostać i czym się zajmuje, pisaliśmy już w CZĘŚCI PIERWSZEJ, tych którzy przegapili zapraszamy do lektury.

Teraz słów kilka o tym, gdzie może pracować informatyk i ile zarabia.
Ponieważ branża informatyczna jest jedną z najszybciej rozwijających się, możliwości są niewyczerpane.
Po pierwsze, informatyk, który chce być na topie i dużo zarabiać musi wciąż się rozwijać i uczyć nowych rzeczy.
Dlatego też branża IT wymyśliła sobie specjalizacje. Informatyk to już rzadko używana i bardzo ogólna nazwa zawodu. Teraz jesteście programistami, administratorami sieci, projektantami stron, technikami komputerowymi.
Zatrudnienie? Wszędzie, gdzie są komputery, programy i internet. Od wielkich korporacji, przez agencje wirtualne po małe niszowe firmy, np. sklepy internetowe. 




Ile zarobisz w branży IT?
Najlepsze na koniec. Specjalista w tej dziedzinie może zarobić naprawdę dużo. Informatyk mieści się obecnie w dziesiątce najlepiej opłacanych zawodów, a jego zarobki szacujemy od 3 tysięcy złotych w górę.

A co nowego w Gloker w związku z tym?
Otóż, poszerzyliśmy dla Was program nauczania na INFORMATYCE, o zagadnienia z dziedziny SEM i SEO, o których jeszcze napiszemy, bo to bardzo ciekawy i fajny temat. Mamy też dwie nowe kwalifikacje zawodowe i wymieniliśmy komputery w pracowniach, no i z nowym rokiem szkolnym dotrze do nas światłowód - wszystko po to, żeby Wam się lepiej i szybciej pracowało.

Rekrutacja na ten kierunek trwa. Nauka jest bezpłatna, ale czasu mało, a o rekrutacji decyduje kolejność zgłoszeń.



















 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Darmowa szkoła dla obcokrajowców

Darmowa szkoła dla obcokrajowców Gloker to międzynarodowa szkoła policealna. Mamy uczniów z całego świata – w semestrze wiosenno-letnim uczą się u nas osoby pochodzące z Maroko, Nigerii, Turcji oraz bliżsi sąsiedzi z Ukrainy, Białorusi i Rosji. Kształcimy tylko w języku polskim, ale specjalnie dla naszych uczniów mamy bezpłatne lekcje polskiego i uczymy słownictwa zawodowego. Polska wiza studencka Obcokrajowcy chcący uczyć się w Polsce muszą przede wszystkim wystąpić o długoterminową polską wizę studencką. Jest ona wydawana na okres od 91 do 365 dni. Co kolejno należy zrobić żeby uczyć się w Polsce i dostać wizę Tylko dwa kroki dzielą Was od nauki w Gloker   1. Zapisać się do szkoły Nie wystarczy rezerwacja miejsca przez internet. Trzeba w sekretariacie złożyć komplet dokumentów - można je także wysłać pocztą - można wypełnić i poprosić znajomego o dostarczenie - znajomy może wypełnić w imieniu ucznia jeśli posiada upoważnienie notarial

Sprawdź, co warto wiedzieć przed egzaminem państwowym!

Przygotowujesz się do egzaminu państwowego? Nie denerwuj się. W szkole Gloker dbamy o to, aby egzamin był jak najmniej stresujący! Czasu pozostało niewiele, dlatego warto poznać kilka najważniejszych informacji. Sprawdź jak wygląda egzamin zawodowy teoretyczny i praktyczny - krok po kroku. Po pierwsze, egzamin praktyczny, będziesz zdawał w naszych pracowniach szkolnych! Brzmi świetnie, prawda? Zdarza się, że egzamin przeprowadzany jest w innym miejscu niż szkoła, w której Uczeń się uczy. Szkoła Gloker jest Ośrodkiem Egzaminacyjnym Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, a to oznacza, że Egzaminator przyjedzie do Szkoły. Po drugie, przeprowadziliśmy egzaminy próbne w szkole, dlatego test, z wykorzystaniem systemu elektronicznego nie będzie zaskoczeniem. Czeka Cię więc egzamin bez stresu i strachu przed nieznanym. Nie taki diabeł straszny, czyli kilka słów o tym, jak przebiega państwowy egzamin. Egzaminy są przeprowadzane zgodnie z harmonogramem ogłoszonym przez Okręgową Komisję Egzaminac

KIERUNEK PÓŁTORAROCZNY - fizjoterapeuta

FIZJOTERAPEUTA 1. Przedmioty nauczania: - wychowanie fizyczne - psychologia z elementami etyki zawodowej - anatomia czynnościowa z fizjologią - teoretyczne podstawy fizjoterapii klinicznej - patologia - metodyka i systematyka ćwiczeń fizycznych - kinezyterapia zaopatrzenie ortopedyczne - pracowania kinezyterapii - fizykoterapia - pracowania fizykoterapii - masaż - pomoc doraźna 2. Praca: - kliniki i szpitale - sanatoria - gabinety rehabilitacji, gabinety kosmetyczne - domy pomocy społecznej, domy opieki nas osobami starszymi 3. Informacje i zapisy: - Szczegółowych informacji udzielamy w sekretariacie szkoły przy ul. Szlak 32/1 - Nauka trwa trzy semestry - Zajęcia prowadzone są w systemie zaocznym (co dwa tygodnie: sobota i niedziela). Wymagane dokumenty: - zdjęcia legitymacyjne (2 szt.) - ksero dowodu osobistego - przy zapisie należy wnieść opłatę I raty czesnego