Przejdź do głównej zawartości

Coaching- jak zostać trenerem osobistym.


Chcecie wiedzieć jak zdobyć zawód przyszłości?
Coach, czyli osobisty trener to wciąż czołówka w liście najbardziej pożądanych zawodów świata.
Jakie musicie zdobyć wykształcenie?
Gdzie możecie znaleźć pracę w coachingu?
I ile zarabia coach?

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Znane są wyniki matur 2017 w Krakowie

Trzymaliśmy mocno kciuki za tegorocznych maturzystów i w piątek okazało się, że wynik w województwie małopolskim jest lepszy od krajowego aż o 5 %.Wyniki egzaminów maturalnych 2017 są dostępne na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej (OKE w Krakowie) - wystarczy podać swój PESEL i wszystko jasne.

Mamy dla tegorocznych maturzystów dobrą wiadomośćz maturą czy nie (do zapisu wystarczy ukończona szkoła średnia) u nas możecie się uczyć bez żadnych opłat i w już ciągu jednego roku zdobyć dobrze płatny zawód!

Nawet jeśli zapiszecie się na studia to i tak możecie uczyć się u nas - mamy szkoły dzienne i zaoczne (które nie kolidują z nauką na innych kierunkach) - wszystko po to, żeby zwiększyć wasze możliwości i przyszłe zarobki... Głowa do góry - jesteśmy, żeby Wam pomóc!

Liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: gloker.krakow@gmail.com

Z NAMI UCZYSZ SIĘ BEZPŁATNIE Od …

OSTATNI DZWONEK W GLOKER

Mamy dla Was dobre wieści- ponieważ jak już wspominaliśmy frekwencja w tym roku była pozytywnie zaskakująca. Na niektóre kierunki już niestety nie mamy miejsc, ale te dobre wieści są takie, że możecie się zapisać już na semestr wiosenny. Z nauką wystartujemy w lutym.
Są też kierunki, na których miejsca jeszcze są i mimo, że zajęcia się rozpoczęły możemy, wyjątkowo dopisać Was do listy. Poniżej wykaz dostępnych kierunków z opisami.
Nie czekajcie dłużej, to już naprawdę OSTATNI DZWONEK!!
ADMINISTRACJA
FIZJOTERAPIA
CUKIERNIK
DEKORATORWNĘTRZ.
GLOKER - Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI

W pierwszy dzień po majówce, mamy nadzieję, że jakimś cudem WAM pogoda dopisała. Wiosna nas nie rozpieszcza w tym roku, dlatego postanowiliśmy się dopieścić sami i zaraz po tym arktycznym długim weekendzie przypominamy Wam, że po pierwsze u nas możecie uczyć się ZA DARMO lub z DOFINANSOWANIEM i z nauką ruszyć już od września. A po drugie, że nasz sekretariat już działa normalnie i czekamy na Wasze zgłoszenia. Pozdrawiamy ciepło i słonecznie, tak dla odmiany ;)