Przejdź do głównej zawartości

PRACA W RAJU? TAK. MOŻLIWE. MENAGER SPA&WELLNESS.

Słońca blask, ptaków śpiew i plaża.
To nie tylko fragment starej piosenki, to może być Wasza codzienność …..W PRACY!!! A my możemy po jednym roku dać Wam kwalifikacje - co dla nas najważniejsze, ale i papier – co ważne i dla Waszych przyszłych pracodawców.
Już szybko tłumaczymy, bo na pewno nie możecie się doczekać ;)

Managerjednostek hotelowych Spa & Wellness to kierunek, który trwa u nas 2 semestry czyli dokładnie jeden rok, możecie go studiować w trzech systemach: dziennym, wieczorowym lub zaocznym, i teraz najważniejsze: zostało nam kilka miejsc w ostatnich grupach na kierunku!


Co możemy WAM gwarantować.
Po pierwsze, że przygotujemy Was do pracy w miejscach o najwyższym standardzie. Praktyki to nasz priorytet, bo Wasze późniejsze kwalifikacje są też naszą wizytówką. Inwestujemy w naszych absolwentów maksimum, bo zależy nam by potem dumnie, bez stresu, profesjonalnie przygotowani szli w świat i zdobywali wszystkie wymarzone szczyty.
Szkolimy managerów w zakresie organizacji pracy, kreowania i zarządzania wizerunkiem, aktywnego marketingu, zarządzania personelem; dedykowania zadań, monitorowania i motywowania.
Gwarantujemy Wam, że po pozytywnym zakończeniu 2 semestrów (wiecie co mamy na myśli ;) ?) dostaniecie od nas certyfikat potwierdzający zdobycie kwalifikacji zawodowych, suplement w języku angielskim oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Gotowi do pracy? Tak. Znajdziecie pracę w przedsiębiorstwach turystycznych i hotelarskich, gabinetach odnowy biologicznej, ośrodkach SPA i Wellness, klubach i ośrodkach fitness w kraju i za granicą.

Praca w raju? A kto powiedział, że to nie możliwe?
Aplikujciena naszej stronie. Pytajcie o szczegóły i program w sekretariacie.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Darmowa szkoła dla obcokrajowców

Darmowa szkoła dla obcokrajowców Gloker to międzynarodowa szkoła policealna. Mamy uczniów z całego świata – w semestrze wiosenno-letnim uczą się u nas osoby pochodzące z Maroko, Nigerii, Turcji oraz bliżsi sąsiedzi z Ukrainy, Białorusi i Rosji. Kształcimy tylko w języku polskim, ale specjalnie dla naszych uczniów mamy bezpłatne lekcje polskiego i uczymy słownictwa zawodowego. Polska wiza studencka Obcokrajowcy chcący uczyć się w Polsce muszą przede wszystkim wystąpić o długoterminową polską wizę studencką. Jest ona wydawana na okres od 91 do 365 dni. Co kolejno należy zrobić żeby uczyć się w Polsce i dostać wizę Tylko dwa kroki dzielą Was od nauki w Gloker
1. Zapisać się do szkoły Nie wystarczy rezerwacja miejsca przez internet. Trzeba w sekretariacie złożyć komplet dokumentów- można je także wysłać pocztą - można wypełnić i poprosić znajomego o dostarczenie - znajomy może wypełnić w imieniu ucznia jeśli posiada upoważnienie notarialne (jeżeli jest ono wystawione za granicą musi …

Dwa zawody w jeden rok, czyli jak szybko zostać Specjalistą ds. HR i księgowym

Prosta droga do sukcesu Specjaliści ds. HR pewnie wkroczyli w rok 2019. Znajdują się na liście zawodów deficytowych, co oznacza, że będzie pojawiać się coraz więcej ofert pracy, a pracownicy będą bardziej cenieni na rynku. Wystarczy spojrzeć na listę zawodów przygotowaną przez portal Business Insider, by przekonać się, że tak rzeczywiście jest. Dlatego w ramach programu aktywizacji zawodowej postanowiliśmy do naszej bezpłatnej księgowości dorzuć kurs z zakresu kadr - z bardzo dużym dofinansowaniem. Dzięki temu w 1 rok można zdobyć dwa zawody.

Specjalista ds. HR - kto to właściwie jest? HR czyli Human Resources, oznacza zasoby ludzkie. Obecnie każda większa firma posiada w swojej strukturze dział HR, którego pracownicy odpowiadają za rekrutację, szkolenia i politykę personalną w organizacji. Specjaliści zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, zatrudniają pracowników, rozliczają urlopy czy zwolnienia lekarskie, naliczają wynagrodzenia. Jest to mocno związane z popularnymi kiedyś “kadrami”…

Jak skorzystać z dofinansowania i uczyć się za 50zł miesięcznie?

Powoli koniec rekrutacji - sprawdź jak się zapisać
Jak skorzystać z dofinansowania na naukę w szkole policealnej Gloker? Dzięki dofinansowaniu obniżamy czesne do zaledwie 50zł za miesiąc. Rekrutacja do 15 września.

Jak skorzystać z dofinansowania? 
Zapisz się na drugi kierunek bezpłatny, a kierunek płatny wyniesie Cię jedynie 50zł miesięcznie. Tym sposobem możesz uczyć się na aż dwóch kierunkach za tak niewielką kwotę!

Jak pogodzić naukę na dwóch kierunkach?
U  nas bez problemu połączysz naukę na dwóch kierunkach. Zjazdy na kierunkach zaocznych bezpłatnych nie pokrywają się ze zjazdami na kierunkach zaocznych dofinansowanych. Zajęcia odbywają się naprzemiennie (nie dotyczy to kierunków w trybie weekendowym - zajęcia w każdy weekend). Możesz też wybrać tryb dzienny + tryb zaoczny. W sekretariacie dowiesz się więcej na temat trybów nauczania na poszczególnych kierunkach - zadzwoń.

Na jakie kierunki bezpłatne jeszcze rekrutujemy?  
Technik masażysta z fizjoterapią
Opiekun medyczny
Terapia zajęcio…