Przejdź do głównej zawartości

Szkoła kulinarna w GlokerTym razem kilka słów o naszych kulinarnych kierunkach zawodowych.
Kurs gotowania czyli kierunek KUCHARZ.
Pierwsza dobra wiadomość: damy Wam zawód w zaledwie 3 semestry.
Druga: teraz za miesiąc nauki płacicie tylko 93,50 zł.
Nauka odbywa się, jak to u nas, w trybie dziennym, zawodowym lub zaocznym.
Mamy 682 godziny by nauczyć Was podstaw żywienia, towaroznawstwa, technik przechowywania żywności. Do tego zajęcia dodatkowe, obowiązkowe na wszystkich kierunkach zawodowych: branżowy język obcy, podstawy działalności gospodarczej, BHP.
Ale najważniejsze dla nas jest jednak to, by nauczyć WAS gotować i na tym się skupimy.

Wasz zawód będzie nie tylko modny, boom na kulinaria nadal trwa i nie zapowiada się by kiedyś miał odejść, Wasz zawód będzie również potrzebny i co za tym idzie, dobrze płatny. Jako kucharze z kwalifikacjami możecie ubiegać się o pracę w hotelach, restauracjach, kurortach i firmach cateringowych.

Jeżeli marzycie o zdobywaniu jeszcze większych szczytów, na przykład gór lodowych i najlepiej by były z lukru to zapraszamy na kierunek CUKIERNIK.
Zasady te same: niskie czesne, tylko 93,50 zł/ miesięcznie, trzy semestry, trzy toki nauki.
Tylko w programie nauczania istotna zmiana, bo tu będzie bardzo słodko.


O pełne programy i inne szczegóły pytajcie w naszym sekretariacie.
Ważne! Ruszamy z nauką już 24 września, ale jeszcze zdążycie.
Jak aplikować, jakie dokumenty będą Wam potrzebne znajdziecie TUTAJ.

Smacznej nauki! Czekamy.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Darmowa szkoła dla obcokrajowców

Darmowa szkoła dla obcokrajowców Gloker to międzynarodowa szkoła policealna. Mamy uczniów z całego świata – w semestrze wiosenno-letnim uczą się u nas osoby pochodzące z Maroko, Nigerii, Turcji oraz bliżsi sąsiedzi z Ukrainy, Białorusi i Rosji. Kształcimy tylko w języku polskim, ale specjalnie dla naszych uczniów mamy bezpłatne lekcje polskiego i uczymy słownictwa zawodowego. Polska wiza studencka Obcokrajowcy chcący uczyć się w Polsce muszą przede wszystkim wystąpić o długoterminową polską wizę studencką. Jest ona wydawana na okres od 91 do 365 dni. Co kolejno należy zrobić żeby uczyć się w Polsce i dostać wizę Tylko dwa kroki dzielą Was od nauki w Gloker
1. Zapisać się do szkoły Nie wystarczy rezerwacja miejsca przez internet. Trzeba w sekretariacie złożyć komplet dokumentów- można je także wysłać pocztą - można wypełnić i poprosić znajomego o dostarczenie - znajomy może wypełnić w imieniu ucznia jeśli posiada upoważnienie notarialne (jeżeli jest ono wystawione za granicą musi …

Jak skorzystać z dofinansowania i uczyć się za 50zł miesięcznie?

Powoli koniec rekrutacji - sprawdź jak się zapisać
Jak skorzystać z dofinansowania na naukę w szkole policealnej Gloker? Dzięki dofinansowaniu obniżamy czesne do zaledwie 50zł za miesiąc. Rekrutacja do 15 września.

Jak skorzystać z dofinansowania? 
Zapisz się na drugi kierunek bezpłatny, a kierunek płatny wyniesie Cię jedynie 50zł miesięcznie. Tym sposobem możesz uczyć się na aż dwóch kierunkach za tak niewielką kwotę!

Jak pogodzić naukę na dwóch kierunkach?
U  nas bez problemu połączysz naukę na dwóch kierunkach. Zjazdy na kierunkach zaocznych bezpłatnych nie pokrywają się ze zjazdami na kierunkach zaocznych dofinansowanych. Zajęcia odbywają się naprzemiennie (nie dotyczy to kierunków w trybie weekendowym - zajęcia w każdy weekend). Możesz też wybrać tryb dzienny + tryb zaoczny. W sekretariacie dowiesz się więcej na temat trybów nauczania na poszczególnych kierunkach - zadzwoń.

Na jakie kierunki bezpłatne jeszcze rekrutujemy?  
Technik masażysta z fizjoterapią
Opiekun medyczny
Terapia zajęcio…

We wrześniu nadal rekrutujemy!

Nie wybraliście jeszcze kierunku?
Nic straconego - w Gloker przyjmujemy zapisy do 5 września na wszystkie kierunki (szczególnie te bezpłatne w szkole policealnej), a do 15 września na kierunki, na które będą jeszcze miejsca. Liczy się kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc ograniczona. Niektóre z naszych kierunków są całkowicie bezpłatne, a pozostałe są dofinansowane - możecie skorzystać z promocji i uczyć się na nich za jedyne 50zł miesięcznie.

Na jakie kierunki przyjmujemy jeszcze zapisy?
Technik masażysta z fizjoterapią Fizjoterapia   Opiekun medyczny
Terapia zajęciowa
Technik usług kosmetycznych  Stylizacja i wizaż   Technik rachunkowości
Technik informatyk (z programowaniem) Technik fotografii i multimediów  Fotograf 
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektant grafiki i multimediów Florysta
Dekorator wnętrz
Bio dietetyka  Kucharz Technik żywienia i usług gastronomicznych  Cukiernik Technik technologii żywności  Fryzjer  Technik usług fryzjerskich

Jakie dokumenty są potrzebne?
- oryginał świadect…