Przejdź do głównej zawartości

Technik BHP- kierunek bezpłatny i gotowy zawód po 3 semestrach.
Jeżeli zawód TECHNIKA BHP wydaje Wam się nudny, to zapewne pomyliliście go z czymś innym. Bo jeśli kojarzy Wam się tylko i wyłącznie nudnymi szkoleniami pt: ile razy myć ręce w miejscu pracy i w jakich butach wolno chodzić, to błąd kochani.
Zaraz rozwiejemy Wasze wątpliwości.

Szkolenia na terenie zakładu pracy i przygotowanie pracowników do bezpiecznego i funkcjonalnego wykonywania swoich obowiązków to tylko jedno z działań specjalisty ds. BHP.
Głównym jego zadaniem jest zarządzanie bezpieczeństwem w miejscu pracy, a na to składa się wiele działań. Po pierwsze instruowanie kursantów- pracowników jak odpowiednio przygotować stanowisko pracy, jak bezpiecznie w nim funkcjonować czyli wyżej wspomniane SZKOLENIA.
Ponad to TECHNIK BHP odpowiedzialny jest za przygotowanie odpowiednich instrukcji, wewnętrznych regulaminów i procedur.
Specjalista ds. BHP dokonuje analiz, usuwa występujące zagrożenia, zapobiegając wypadkom, a gdy nieszczęśliwie do takich dojdzie – bada ich przyczyny.
Dodatkowo odpowiedzialny jest za stworzenie odpowiedniego rejestru wypadków i chorób zawodowych w danym środowisku pracy.
Gdzie znajdziecie pracę? W każdej dużej firmie, która nie chce płacić kar za nieprzestrzeganie przepisów BHP, a kwoty to niemałe.A teraz kilka ważnych faktów dotyczących KIERUNKU TECHNIK BHP u nas w GLOKER.

Matury nie wymagamy!

Kierunek jest BEZPŁATNY!

Uczymy dziennie, wieczorowo i zaocznie!

Wydajemy legitymacje szkolne oraz zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS.

Kierunek trwa 3 semestry!

ALE ZOSTAŁO NAM JUŻ TYLKO KILKA WOLNYCH MIEJSC!

Jeśli interesuje Was zdobycie pewnego i ZAWSZE

POTRZEBNEGO zawodu- REZERWUJCIE SZYBKO MIEJSCE.

PO wszystkie szczegóły i programy nauczania zapraszamy

do NASZEGO SEKRETARIATU.

Czekamy na WAS. Jeszcze kilka dni.
20 września INAUGURACJA ROKU!


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Darmowa szkoła dla obcokrajowców

Darmowa szkoła dla obcokrajowców Gloker to międzynarodowa szkoła policealna. Mamy uczniów z całego świata – w semestrze wiosenno-letnim uczą się u nas osoby pochodzące z Maroko, Nigerii, Turcji oraz bliżsi sąsiedzi z Ukrainy, Białorusi i Rosji. Kształcimy tylko w języku polskim, ale specjalnie dla naszych uczniów mamy bezpłatne lekcje polskiego i uczymy słownictwa zawodowego. Polska wiza studencka Obcokrajowcy chcący uczyć się w Polsce muszą przede wszystkim wystąpić o długoterminową polską wizę studencką. Jest ona wydawana na okres od 91 do 365 dni. Co kolejno należy zrobić żeby uczyć się w Polsce i dostać wizę Tylko dwa kroki dzielą Was od nauki w Gloker
1. Zapisać się do szkoły Nie wystarczy rezerwacja miejsca przez internet. Trzeba w sekretariacie złożyć komplet dokumentów- można je także wysłać pocztą - można wypełnić i poprosić znajomego o dostarczenie - znajomy może wypełnić w imieniu ucznia jeśli posiada upoważnienie notarialne (jeżeli jest ono wystawione za granicą musi …

Jak skorzystać z dofinansowania i uczyć się za 50zł miesięcznie?

Powoli koniec rekrutacji - sprawdź jak się zapisać
Jak skorzystać z dofinansowania na naukę w szkole policealnej Gloker? Dzięki dofinansowaniu obniżamy czesne do zaledwie 50zł za miesiąc. Rekrutacja do 15 września.

Jak skorzystać z dofinansowania? 
Zapisz się na drugi kierunek bezpłatny, a kierunek płatny wyniesie Cię jedynie 50zł miesięcznie. Tym sposobem możesz uczyć się na aż dwóch kierunkach za tak niewielką kwotę!

Jak pogodzić naukę na dwóch kierunkach?
U  nas bez problemu połączysz naukę na dwóch kierunkach. Zjazdy na kierunkach zaocznych bezpłatnych nie pokrywają się ze zjazdami na kierunkach zaocznych dofinansowanych. Zajęcia odbywają się naprzemiennie (nie dotyczy to kierunków w trybie weekendowym - zajęcia w każdy weekend). Możesz też wybrać tryb dzienny + tryb zaoczny. W sekretariacie dowiesz się więcej na temat trybów nauczania na poszczególnych kierunkach - zadzwoń.

Na jakie kierunki bezpłatne jeszcze rekrutujemy?  
Technik masażysta z fizjoterapią
Opiekun medyczny
Terapia zajęcio…

We wrześniu nadal rekrutujemy!

Nie wybraliście jeszcze kierunku?
Nic straconego - w Gloker przyjmujemy zapisy do 5 września na wszystkie kierunki (szczególnie te bezpłatne w szkole policealnej), a do 15 września na kierunki, na które będą jeszcze miejsca. Liczy się kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc ograniczona. Niektóre z naszych kierunków są całkowicie bezpłatne, a pozostałe są dofinansowane - możecie skorzystać z promocji i uczyć się na nich za jedyne 50zł miesięcznie.

Na jakie kierunki przyjmujemy jeszcze zapisy?
Technik masażysta z fizjoterapią Fizjoterapia   Opiekun medyczny
Terapia zajęciowa
Technik usług kosmetycznych  Stylizacja i wizaż   Technik rachunkowości
Technik informatyk (z programowaniem) Technik fotografii i multimediów  Fotograf 
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektant grafiki i multimediów Florysta
Dekorator wnętrz
Bio dietetyka  Kucharz Technik żywienia i usług gastronomicznych  Cukiernik Technik technologii żywności  Fryzjer  Technik usług fryzjerskich

Jakie dokumenty są potrzebne?
- oryginał świadect…