Przejdź do głównej zawartości

Jak zarobić na blogu w branży beauty?

 

Czy osoby, takie jak Azjatycki Cukier, Red Lipstick Monster, Kosmetyczna Hedonistka lub Alina Rose są dla Ciebie zagadką?   

Jeśli nie, to znaczy, że blogosfera branży beauty nie jest Ci obca. To jedne z największych urodowych blogerek w Polsce. A czy myślałaś kiedyś, że i Ty możesz być na ich miejscu? Blogowanie to pasja, ale i praca, w której możesz dobrze zarobić! Niezbędną do tego wiedzę zdobędziesz w naszej szkole policealnej w Krakowie. Niech ten artykuł będzie dla Ciebie inspiracją. 

JAK ZARABIAĆ NA BLOGU W BRANŻY BEAUTY? 
Blog należy utworzyć na platformie uprawniającej do zarabiania na reklamach. Nie każda to umożliwia. Wybierz odpowiedni hosting i domenę. A gdy sprawy techniczne masz już za sobą, bierz się do pisania i zarabiaj na kilka sposobów! Oto niektóre z nich:

1.Artykuły sponsorowane – współpracuj z markami poprzez pisanie artykułów promujących ich produkty lub usługi
2. Sprzedaż reklam – zarabiaj na umieszczaniu na blogu płatnych reklam
3.Współpraca afiliacyjna – bloger otrzymuje zapłatę za konkretne działania wykonane przez czytelnika bloga, np. kliknięcie w linka afiliacyjnego lub reklamę
4.Własne materiały – gdy posiadasz już sporą publikę możesz zdecydować się na stworzenie własnego produktu, płatnego szkolenia, sklepu itp. 

ILE ZARABIA BLOGERKA URODOWA? 
Wszystko zależy od ilości odsłon. W większości przypadków prowadzenie bloga to dodatkowe źródło dochodu, ale zdarza się i tak, że własny blog wystarcza do porzucenia etatu! Zarobki wahają się w przedziale 500zł (około 10 000 odwiedzających) – 2500zł (50 000 odwiedzających). Zawsze warto spróbować, zwłaszcza jeżeli ta tematyka jest Twoją prawdziwą pasją. 

CHCESZ POGŁĘBIĆ WIEDZĘ Z ZAKRESU KOSMETYKI I MAKIJAŻU? 
Wszystkie maniaczki urodowe zapraszamy do naszej szkoły policealnej Gloker w Krakowie na kierunek Kosmetyka! Z nami zdobędziecie szeroką wiedzę z zakresu pielęgnacji i upiększania, a przede wszystkim spróbujecie wszystkiego w praktyce. Po szkole będziecie gotowe do pracy w zawodzie lub do prowadzenia własnego gabinetu, a zdobyte wiedza i doświadczenie pozwolą Wam kreować prawdziwie wartościowe treści na Waszym własnym blogu urodowym:) I to wszystko ZA DARMO! A te z Was, dla których największą pasją jest makijaż zachęcamy do wzięcia udziału w kursie wizażu lub rekrutacji na kierunek Wizażysta/Stylista.Rekrutacja już trwa - rezerwujcie miejsca, piszcie gloker.krakow@gmail.com lub dzwońcie+
 
Jesteśmy tu dla WAS codziennie od 9:00 – 18:00


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Darmowa szkoła dla obcokrajowców

Darmowa szkoła dla obcokrajowców Gloker to międzynarodowa szkoła policealna. Mamy uczniów z całego świata – w semestrze wiosenno-letnim uczą się u nas osoby pochodzące z Maroko, Nigerii, Turcji oraz bliżsi sąsiedzi z Ukrainy, Białorusi i Rosji. Kształcimy tylko w języku polskim, ale specjalnie dla naszych uczniów mamy bezpłatne lekcje polskiego i uczymy słownictwa zawodowego. Polska wiza studencka Obcokrajowcy chcący uczyć się w Polsce muszą przede wszystkim wystąpić o długoterminową polską wizę studencką. Jest ona wydawana na okres od 91 do 365 dni. Co kolejno należy zrobić żeby uczyć się w Polsce i dostać wizę Tylko dwa kroki dzielą Was od nauki w Gloker
1. Zapisać się do szkoły Nie wystarczy rezerwacja miejsca przez internet. Trzeba w sekretariacie złożyć komplet dokumentów- można je także wysłać pocztą - można wypełnić i poprosić znajomego o dostarczenie - znajomy może wypełnić w imieniu ucznia jeśli posiada upoważnienie notarialne (jeżeli jest ono wystawione za granicą musi …

Jak skorzystać z dofinansowania i uczyć się za 50zł miesięcznie?

Powoli koniec rekrutacji - sprawdź jak się zapisać
Jak skorzystać z dofinansowania na naukę w szkole policealnej Gloker? Dzięki dofinansowaniu obniżamy czesne do zaledwie 50zł za miesiąc. Rekrutacja do 15 września.

Jak skorzystać z dofinansowania? 
Zapisz się na drugi kierunek bezpłatny, a kierunek płatny wyniesie Cię jedynie 50zł miesięcznie. Tym sposobem możesz uczyć się na aż dwóch kierunkach za tak niewielką kwotę!

Jak pogodzić naukę na dwóch kierunkach?
U  nas bez problemu połączysz naukę na dwóch kierunkach. Zjazdy na kierunkach zaocznych bezpłatnych nie pokrywają się ze zjazdami na kierunkach zaocznych dofinansowanych. Zajęcia odbywają się naprzemiennie (nie dotyczy to kierunków w trybie weekendowym - zajęcia w każdy weekend). Możesz też wybrać tryb dzienny + tryb zaoczny. W sekretariacie dowiesz się więcej na temat trybów nauczania na poszczególnych kierunkach - zadzwoń.

Na jakie kierunki bezpłatne jeszcze rekrutujemy?  
Technik masażysta z fizjoterapią
Opiekun medyczny
Terapia zajęcio…

We wrześniu nadal rekrutujemy!

Nie wybraliście jeszcze kierunku?
Nic straconego - w Gloker przyjmujemy zapisy do 5 września na wszystkie kierunki (szczególnie te bezpłatne w szkole policealnej), a do 15 września na kierunki, na które będą jeszcze miejsca. Liczy się kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc ograniczona. Niektóre z naszych kierunków są całkowicie bezpłatne, a pozostałe są dofinansowane - możecie skorzystać z promocji i uczyć się na nich za jedyne 50zł miesięcznie.

Na jakie kierunki przyjmujemy jeszcze zapisy?
Technik masażysta z fizjoterapią Fizjoterapia   Opiekun medyczny
Terapia zajęciowa
Technik usług kosmetycznych  Stylizacja i wizaż   Technik rachunkowości
Technik informatyk (z programowaniem) Technik fotografii i multimediów  Fotograf 
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektant grafiki i multimediów Florysta
Dekorator wnętrz
Bio dietetyka  Kucharz Technik żywienia i usług gastronomicznych  Cukiernik Technik technologii żywności  Fryzjer  Technik usług fryzjerskich

Jakie dokumenty są potrzebne?
- oryginał świadect…